1.oktobrī norisinājās ”Mārupes rudens kauss 2022” kurā piedalījās Gata Vanaga (RVS 1 un RVS 2) un Jorena Janišona ( RVS 3 un RVS 4) vadītās komandas.

Jorena Janišonis turnīrā piedalījās ar divām komandām, Rīgas Volejbola skolas 3 komanda grupu spēlēs pārspēja Mārupes Sporta centra otro un trešo komandu, bet neizšķirti nospēlēja ar Rīgas Volejbola skolas  pirmo komandu, šāds rezultāts no grupas ļāva iziet kā otrajiem. Turnīrā izcīnīta 4.vieta.

Rīgas Volejbola skolas 4 komanda piekāpās Mārupes Sporta centra pirmajai komandai, bet neizšķirti nospēlēja pret Tukuma komandu un RVS otro komandu, no grupas izejot kā trešajiem. Turnīrā izcīnīta 6.vieta.

Gata Vanaga vadīta Rīgas Volejbola skolas pirmā komanda apakšgrupā ar 2:0 pārspēja Mārupes Sporta centra otro un trešo komandu un neizšķirti nospēlēja ar Rīgas Volejbola skolas trešo komandu, lai noskaidrotu pirmo vietu grupā bija jārēķina koeficients, kas noteica, ka kā pirmie no grupas iziet Gata Vanaga puiši. Turnīrā izcīnīta 1.vieta.

Rīgas Volejbola skolas 2 komanda no grupas izgāja, kā ceturtie, ar 0:2 piekāpjoties Mārupes Sporta centra 1 komandai un Tukuma komandai, un neizšķirti nospēlējot ar Rīgas Volejbola skola 4 komandu.  Turnīra izcīnīta 5.vieta.

Sveicam puišus un trenerus ar aizvadīto pirms sezonas turnīru un iegūtajām vietām.

Paldies Mārupes Sporta centra trenerim Elvim Saulītim par ļoti labi noorganizētu turnīru.