U-14 meitenes finālus sestdien un svētdien aizvadīja Rīgas Volejbola skolā, bet U-16 puiši Daugavpilī.

U-14 vecumgrupā finālā Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja trīs komandas: RVS (S.Cepurīte), RVS (I.Jursone), RVS (N.Lūsis). Bet U-16 vecumgrupā finālā Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja Jorena Janišona trenētā komanda.

Spēlē par 5.-6. vietu U-14 vecumgrupā sacentās RVS (S. Cepurīte) pret Gulbenes novada BJSS. Pirmajā setā uzvara ar 25:21, otrajā setā uzvara ar 25:15 un Latvijas Jaunatnes čempionātā izcīnīta 5.vieta. Labākā spēlētāja RVS komandā Samanta Liepa.

Spēlē par 3.-4. vietu cīnījās RVS (I. Jursone) pret Daugavpils BJSS. Spēle bija ļoti spraiga, bet veiksmes faktors bija Daugavpils BJSS pusē. Pirmajā setā 25:23 uzvara Daugavpils BJSS kabatā, un arī otrajā setā Daugavpils rādīja savu pārākumu izcīnot uzvaru 25:16. Tādējādi Rīgas Volejbola skolas Ineses Jursones komanda Latvijas Jaunatnes čempionātā 4.vietā. Labākā spēlētāja RVS( I. Jursone) komandā Emanuela Bole.

Lielajā finālā Normunda Lūša vadītā komanda ar pārliecinošu rezultātu 25:14 un 25:4 apspēlēja Liepājas SSS un izcīnīja Latvijas Jaunatnes čempionātā 1.vietu. Labākā spēlētāja čempionu komandā Rūta Putene.

Tikmēr Daugavpilī, Jorena Janišona trenētā komanda spēlē par 3.vietu ar 3:0 apspēlēja Talsu novada Sporta skolas/Dundaga komandu un Latvijas Jaunatnes čempionātā U-16 vecumgrupā izcīnīja 3.vietu. Labākais spēlētājs Edgars Krieviņš.

Jorena Janišona komentārs “Nav ko daudz teikt, pusfinālā zaudējam piecos setos, lai gan bijām pelnījuši tikt finālā. Puiši malači, beidzot pierādīja paši sev to ka viņi ir labi, un var spēlēt skatāmu volejbolu. Šī komanda nekad nav aizvadījusi kopīgu treniņu, ar visiem komandā esošajiem spēlētājiem, tāpēc vēl ir kur pielikt. Paldies arī kolēģiem Oskaram Aizporietim un Mārim Vensbergam, viņi arī malači.”

Sveicam komandas un trenerus ar medaļām un izcīnītajām vietām, bagātu nedēļas nogali.