Aizvadītajā nedēļas nogalē, 14. un 15. maijā tika noskaidrotas labākās komandas Latvijas Jaunatnes čempionātā, U-12 vecuma grupā. Meitenes sacentās Rīgā, bet zēni devās uz Cēsīm.

Rīgas Volejbola skolā savas cīņas aizvadīja labākās 6 meiteņu komandas - Daugavpils BJSS, Līvānu BJSS, Gulbenes NBJSS, Liepājas SSS, Limbažu un Salacgrīvas NSS, kā arī Svetlanas Cepurītes trenētā RVS komanda. Šajā grupā labākā izrādījās Daugavpils BJSS komanda, kas aizvadot 5 spēles zaudēja tikai 1 setu un pārliecinoši triumfēja čempionātā. Cīņa par atlikušajām medaļām jau izvērtās daudz interesantāka, noslēdzoties turnīram ļoti līdzīgs punktu skaits bija gan RVS, gan Gulbenes, gan Līvānu komandām, bet mums par prieku 2. vietu izcīnīja RVS komanda, savukārt 3. vietu - Gulbenes NBJSS. Sveicam gan treneri, gan meitenes ar pirmajām medaļām Latvijas Jaunatnes čempionātā!

Labākās zēnu komandas tikās Cēsīs, Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja Oskara Aizporieša un Alisas Surakas apvienotā komanda. Zēniem šajā reizē neveicās tik labi kā meitenēm, tika piedzīvoti četri zaudējumi, bet vienā spēlē fiksēts neizšķirts rezultāts, summā izcīnīta 6. vieta, kas protams arī ir atzīstam rezultāts, ņemot vērā, ka šis ir pirmais Latvijas čempionāts, kurā puiši startēja. Šajā grupā 1. vietu izcīnīja Daugavpils BJSS, 2. vietu Jēkabpils SS, bet 3. vietu Cēsu PSS/Siguldas VĢ.