RVS/LU komandas spēlētāja un Latvijas Sieviešu izlases spēlētāja Megija Dambrehte noslēgusi līgumu ar Somijas klubu "Puijo Wolley" un nākamajā sezonā spēlēs Somijas meistarlīgā.

Megija Dambrehte par pievienošanos Somijas klubam: "Emocijas ir neaprakstāmas, patīkams uztraukums! Puijo komanda ir perspektīva,  jau pirmajā treniņā iepazinos ar spēlētājām un nevaru sagaidīt sezonu, kad varēsim beidzot kopā spēlēt un attīstīties! Volejbolu sāku spēlēt 2015. gadā, Liepājas Sporta spēļu skolā pie pirmās treneres, Ingunas Valdmanes, pateicoties viņai esmu te! Manas volejbola gaitas nebija tās vieglākās, dažkārt bija brīži, kad vēlējos nolaist rokas, bet iekšā kaut kas neļāva to izdarīt! Jaunajiem spēlētājiem novēlu nekad nepadoties un sniegties pēc virsotnēm, lai arī cik daudz mūsu ceļā stāsies neveiksmes, taču tās nesīs mums panākumus!

Megija šo sezonu aizvadīja Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komandā, kur izcīnīts Latvijas čempiones tituls, Baltijas līgā gūta 3.vieta, virs galvas celts Latvijas kauss un CEV Izaicinājuma kausā pārvarēta pirmā kārta. 2021./2022. gada sezonā Megija pārstāvēja Rīgas Stradiņu universitātes/Minusas Volejbola skolas komandu, bet sezonu iepriekš (2020./2021.) Murjāņu Sporta ģimnāzijas komandu.

"Puijo Wolley" ir Somijas meistarlīgā spēlējoša komanda, kas bāzēta Somijas pilsētā, Kuopio. 2022./2023. gada sezonā Somijas meistarlīgā komanda izcīnījusi 3.vietu, kā arī Somijas kausa izcīņā izcīnītas bronzas medaļas.

Noteiki sekosim līdzi Megijas gaitām Somijā un turēsim īkšķus, lai izdodas!