Rīgas volejbola skolas trenera Gata Vanaga komanda 25.-27.11.2022 piedalījās M. Purenes piemiņas kausā 2022. Komandas uz sacensībām devas agrā piektdienas rītā ar vilcienu Rīga- Daugavpils ceļš bija garš un emocijām bagāts. Dažiem spēlētajiem šis bija pirmais brauciens uz kādu no turnīriem.

Treneris Gatis Vanags par turnīru: “Turnīra piedalījās Jēkabpils SS trīs komandas, četras Daugavpils BJSS, divas komandas no  Kauņas sporta skolas un Rīgas volejbola skolas. Trīs dienu laika aizvadījām apļa turnīru. Katra komanda sacentās viena pret otru. Turnīra laika bija redzams, ka spēlētājos bija uztraukums, bailes par spēles izpildījumu. Kopumā turnīrs bija labs bagāts ar spēlēm. Lielu paldies sakām Daugavpils sporta skolas organizatoriem par labi noorganizētu turnīru. Paldies arī grupas vecākiem par iesaistīšanos turnīra gatavošanās procesā.”

Labākie spēlētāji: RVS 1 komanda Adrians Vanags, RVS 2 komanda Iļja Zvonarevs.

Kamēr vieni devās uz Daugavpili citi, tepat Rīgā piedalījās Entuziastu volejbola līgas kausā U-15 vecumgrupā meitenē.  Astoņu komandu konkurencē, visas godalgotās vietas izcīnīja Rīgas Volejbola skolas komandas.

1.vieta: RVS Lūsis 1
2.vieta RVS Jursone
3.vieta RVS Cepurīte 2

U-19 meitenes, Rīgā, U-16, zēni, Daugavpilī, aizvadīja grupu spēles  Latvijas jaunatnes kausa sacensībās. M.Vensberga trenētie zēni no Rēzeknes atgriezās ar 4 uzvarām un kvalificējās kausa pusfinālam. U-19 meitenēm N.Lūša komandai 4 uzvaras, bet A.V.Kļaviņa komandai 1 uzvara.

Sveicam komandas un trenerus ar lieliski aizvadītajiem turnīriem.