Ja tā paskatās aiz loga, tad skaidras paliek divas lietas – rudens jau ir pusē un līdz ar to arī Latvijas kausa izcīņā jauniešiem lielākā daļa vecuma grupu pirmās spēles jau ir aizvadījuši. Tātad paskatīsimies kā mums līdz šim ir gājis:

  • U-19 grupā zēni cīnījušies godam. Šogad mums ir divas zēnu komandas vecākajā grupā un pirmajās spēlēs abas komandas savās grupās palikušas otrajā vietā. J.Bomiņa vadītajai komandai par labu nāca cīņa par katru punktu un setu, tāpēc ceļš uz fināliem ies caur pārspēlēm ar stiprākajām 5 komandām, savukārt O.Bogdanovas vadītā zēnu komanda cīnīsies par 6.vietu. Meitenēm mums ir 5 komandas, kuras tika sadalītas pa trīs grupām. Trešajā grupā ielozētā N.Deveikusas un K.Tenes komanda bez jebkādiem variantiem aiz sevis atstāja Jūrmalas un Talsu vienaudzes. Ceturtajā grupā A.V.Kļaviņa un K.Jansones komandas piekāpās spēcīgajai Kuldīgai un turpinās sacensties par 6.vietu. Piektās grupas spēles tika aizvadītas Limbažos, kur ar savām komandām startēja V.Korbuta un S.Cepurīte, kuras arī diemžēl abas piekāpās Limbažu komandai ar tiesībām decembrī cīnīties par 6.vietu.
  • U-17 grupā zēnu konkurencē mums atkal 2 komandas – A.Liniņa un J.Bomiņa vadībā. A.Liniņš savā grupā neatstāja nekādas cerības saviem pretiniekiem, tik vienu vienīgo setu atdodot Jēkabpils komandai. Savukārt J.Bomiņa puišiem nācās drusku vairāk pasvīst, piekāpās Daugavpils jauniešiem, toties aiz sevis atstājot Talsus un Jelgavu. Par labu cīņu un labiem rezultātiem, abas mūsu komandas finālā! Meitenēm, kā jau parasti, vairāk komandu – četras. N.Deveikusa/K.Tene, A.V.Kļaviņš, N.Lūsim atstāja visus sev aiz muguras un cīnīsies par 1.vietu. V.Korbutas meitenes cīnīsies par 10.vietu.
  • U-16 grupā spēles notiks 29.-30.10.
  • U-15 grupā meitenēm spēles notiks 4-5.novembrī, bet zēni jau ir nospēlējuši. Šajā grupā mums ir viena komanda, kuru trenē G.Vanags un A.Liniņš un viņi savā grupā pārspēja abas Kuldīgas komandas un turpinājumā cīnīsies finālā ar Jēkabpili, Cēsīm, Zvejniekciemu/Ādažiem un Daugavpili.
  • U-14 grupā zēniem spēles notiks 22.10., bet meitenēm jau pirmās spēles noslēgušās. Šajā vecuma grupā mums ir 5 meiteņu komandas. K.Tene, N.Lūsis un S.Cepurīte savās grupās izcīnīja 1.vietas, kas automātiski viņus nosūta uz finālu, savukārt V.Korbutas meitenes savā grupā izcīnīja 3.vietu, bet A.V,Kļaviņa komanda izcīnīja 4.vietu.
  • U-13 grupā meitenes aizvadīs spēles 23.10., bet zēni jau ir nospēlējuši savas pirmās grupu spēles. Šajā vecuma grupā mums ir viena komanda, kuru trenē O.Aizporietis. Spēles bija sīvas, bet puišiem nācās piekāpties Jelgavas un Daugavpils komandām, tādejādi ierindojoties 3.vietā grupā.
  • U-12 grupām, kur ir mūsu paši mazākie volejbolisti, viss vēl priekšā – 1.posms zēniem 23.10. un meitenēm 6.11. Vēlam veiksmi turpmākajās spēles! 

       Bildē S.Cepurīte ar savām audzēknēm