Svētdien, 11. decembrī, Rīgas Volejbola skolā norisinājās skolas čempionāts 2005. gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem. Puiši spēlēja uz mazā laukuma, formātā 4 pret 4. Kopā sacensībās piedalījās 10 komandas, kuras vadīja 4 Rīgas Volejbola skolas treneri - Māris Vensbergs, Gatis Vanags, Roberts Razminovičs un Jorens Janišonis. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, pa piecām komandām katrā, pēc apakšgrupu spēlēm divas labākās komandas no katras grupas cīnījās par medaļām.

A apakšgrupā nepārspēti izrādījās M. Vensberga puiši, bet B apakšgrupā pirmo vietu izcīnīja RVS Jugla. Šīs komandas palika nepārspētas arī pusfinālos, bet finālā uzvaras laurus plūca M. Vensberga puiši, kas izcīnīja zelta medaļas. Otrā vieta RVS Jugla komandai, bet trešā - G. Vanaga audzēkņiem, kas cīņā par bronzas medaļām pārspēja J. Janišoņa komandu.

Visi rezultāti no turnīra pieejami šeit.

Foto galerija no turnīra pieejama šeit.