Šajā nedēļas nogalē izslēgšanas spēles LVF Nacionālajā līgā uzsāks Rīgas Volejbola skolas komanda, trenera Andreja Odinokova vadībā.

Cīņā līdz divām uzvarām RVS komandai pretī stāsies Pērkons/Rīga komanda, kuru regulārās sezonas laikā izdevās uzvarēt abās spēlēs (3:2 un 3:1). Komanda, kura uzvarēs divu spēļu summā iekļūs nākošajā kārtā, jeb 1/2 finālā, bet komandai, kura zaudēs sezona būs beigusies.

Pirmā 1/4 spēle notiks 13. martā, plkst. 17:00, Rīgas Volejbola skolā, Cieceres ielā 9.

Novēlam veiksmi skolas komandai un aicinām līdzjutējus atbalstīt cīņā par uzvaru!