Rīga, Daugavpils un Limbaži, pilsētas, kur aizvadītajā nedēļā RVS jauniešu komandas rādīja savas volejbola prasmes un cīnījās par katru punktu, lai gūtu uzvaras.

4.janvārī  pieredzes bagātais treneris Andris Vitauts Kļaviņš  ar savu U-19 meiteņu komandu Latvijas Volejbola federācijas “Kausa izcīņas” spēlē stājās pretī Kuldīgas NSS/Skrunda komandai. Šajā spēlē gūta pārliecinoša uzvara ar 3:0. Komanda no grupas izgāja kā otrā un nu priekšā pārspēles, kas notiks Rīgā, RVS sporta zālē, bet par datumiem informācija vēl sekos.

Dienu vēlāk 5. janvārī vienmēr pozitīvais treneris Normunda Lūsis ar U-19 komandu Natālijas Draudziņas vidusskolā uzņēma Gulbenes BJSS komandu un spēja gūt uzvaru ar 3:0. Normunda Lūša komanda no grupas izgāja kā pirmā un 16. janvārī dosies uz pārspēlēm Daugavpilī, lai cīnītos pret RVS Svetlanas Cepurītes komandu un Daugavpils BJSS komandu.

7.janvārī Rīgas Volejbola skolā spēli aizvadīja Jānis Ivanovs ar U-16 meiteņu komandu, kas stājās pretī Daugavpils BJSS komandai. Spēle bija aizraujoša, bet diemžēl piedzīvots zaudējums ar 0:3.

7.janvārī uz Daugavpili devās Svetlana Cepurīte ar U-19 meiteņu komandu. Spēkoties nācās ar Daugavpils BJSS un Rēzeknes BJSS komandām, abās spēlēs uzvara, 3:1 un 3:0. Uzvaras nodrošināja, ka komanda no grupas ieziet kā pirmā, kas nozīmē, ka pārspēlēs pretī stāsies RVS N.Lūša komanda un Madonas BJSS komanda. Pārspēles 16. janvārī notiks Daugavpilī.

8.janvārī Natālija Deveikusa ar U-17 komandu paviesojās Limbažos, un mājās atveda divas pārliecinošas uzvaras 3:0 gan pret Limbažu novada Sporta skolu, gan Daugavpils BJSS.

8.janvārī, Rīgas Volejbola skolā tikās U-17 grupas meitenes. RVS (N. Lūsis) ar 3:0 pārspēja RVS (A.V. Kļaviņa) komandu. RVS (A.V. Kļaviņš) ar 1:3 atzina Liepājas SSS pārākumu, bet RVS (N. Lūsis) ar 3:0 pārspēja Liepājas SSS komandu.

Svētdien, bija laiks U-14 komandām rādīt pie kā ir strādājušas treniņos. Ineses Jursones U-14 komanda ar 2:0 pārspēja Madonas BJSS komandu, bet ar 0:2 piekāpās RVS Svetlanas Cepurītes komandai. Normunda Lūša U-14 komanda ar 2:0 pārspēja Liepājas SSS.

Šajā nedēļā 15.janvārī U-16 RVS (N.Deveikusas/ V.Korbutas) komanda dosies uz Tukumu, lai cīnītos pret Tukuma Sporta skolu un Kuldīgas novada Sporta skolu.

Šajā pašā dienā U-17 RVS Gata Vanaga komanda Rīgā aizvadīs spēles pret Jelgavas novada Sporta centru un Cēsu pilsētas Sporta skolu/ Siguldas Valsts ģimnāziju.

16.janvārī U-19 RVS (N. Lūsis) un RVS (S.Cepurīte) dosies uz Latvijas Volejbola federācijas Kausa izcīņas pārspēlēm Daugavpilī.

Seko līdzi skolas sociālajiem tīkliem, kur iespēju robežās būs pieejamas tiešraides no jaunatnes spēlēm.