No 6. – 8. maijam norisināsies 13. Baltijas sporta skolu/klubu čempionāts volejbolā. Sacensības Latvijā uzņems Rīgas Volejbola skola, kā arī Rīgas Valsts Vācu ģimnāzija un tajās spēlēs meitenes dzimušas 2005. gadā un jaunākas.

Sacensībās piedalīsies 12 komandas no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Par uzvaru turnīrā Latvijā cīnīsies divas Rīgas Volejbola skolas komandas, kā arī Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda un Limbažu novada Sporta skola.

Vienlaicīgi spēles tiks aizvadītas gan Rīgas Volejbola skolas telpās, gan Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas sporta zālē. Pirmajā sacensību dienā komandas aizvadīs apakšgrupu spēles, taču sestdienā jau pusfinālos noskaidros komandas, kas 8. maijā cīnīsies par zelta medaļām un spēcīgākās komandas statusu Baltijā U-17 vecuma grupā.

Šādā pat formātā Tallinā, Igaunijas volejbola federācija Baltijas čempionātu sporta skolām un klubiem aizvadīs zēnu komandām, kurā Latviju pārstāvēs Minusas Volejbola skola, Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola, Jelgavas novada Sporta centra komanda, kā arī Rīgas Volejbola skolas audzēkņi.

Plašāka informācija volejbols.lv

Sacensību kalendārs: