Šajā nedēļas nogalē, 16. un 17. aprīlī, cīņu par 3. vietu LVF Nacionālajā līgā sievietēm aizvadīs Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlase.

10. aprīlī tika aizvadīta izšķirošā 1/2 fināla spēle, kurā RVS komanda ar rezultātu 1:3 zaudēja LLU komandai no Jelgavas, tādējādi divu spēļu summā piekāpjoties jelgavniecēm ar rezultātu 0:2. LLU komanda iekļuva finālā un sacentīsies ar Mārupes komandu, savukārt RVS spēlēs ar LU komandu par 3 vietu.

Gaidāmā cīņa solās būtu ļoti principiāla, jo LU komandas sastāvā spēlē vairākas spēlētājas, kuras ir absolvējušas Rīgas Volejbola skolu un dažas pat bijušas komandas trenera A. Odinokova audzēknes. Tā pat cīņai abas komandas būs noskaņojušās ļoti kaujinieciski, jo gribēs revanšēties par piedzīvotajiem zaudējumiem 1/2 finālā.

Pirmā abu komandu tikšanās notiks 16. aprīlī, Rīgas Volejbola skolas sporta zālē, Cieceres ielā 9, plkst. 18:30, savukārt otrā spēle notiks Republikas diagnostikas centra sporta zālē, Rīgā, Grebenšķikova ielā 1, plkst. 15:00.

Novēlam veiksmi mūsu meitenēm un treneriem, kā arī aicinām visus Rīgas Volejbola skolas audzēkņus nākt un atbalstīt mūsu meiteņu komandu izšķirošajās cīņās!