Sestdien, 8. janvārī, RVS puišu izlase devās uz Aizputi, lai aizvadītu šogad pirmo, bet kopumā jau vienpadsmito Optibet Latvijas čempionāta spēli. RVS pretī stājās VK Aizpute komanda, diemžēl spēlē piedzīvots zaudējums 0:3 (15/25, 22/25, 17/25).

Pirmā tempa uzbrucēja Marata Selivanova komentārs "Manuprāt, lai gūtu uzvaru pret Aizputi mums visvairāk bija patraucējis garais ceļš līdz pašais Aizputei, kā arī neliels komunikācijas trūkums. Ceļš uz Aizputi bija garš un ar laika nosišanu katrs bija cīnījies kā vien prot, kāds austiņās klausījās mūziku, kāds vienkārši bija gribējis atpūsties un gulēja. Laukumā viss bija noticis pa vecam, nevaru gluži izcelt konkrēti, kas bija izdevies, bet droši vien savu balsi atdošu par uzņemšanu. Čaļi ir malači, cīnās līdz pēdējam punktam, bet dažreiz sanāk nokārt galvu. Gatavosimies pa vecam, cītīgi staigāsim uz treniņiem un neatlaidīgi strādāsim.  Tagad neko nevaru apsolīt, bet patiešām vēlos un ceru, ka kādu vietu augstāk pakāpsimies.  Mēs esam vienmēr gatavi, pat nakts vidū."

RVS šobrīd turnīra tabulā atrodas noslēdzošajā 9.vietā, bet priekšā vēl atlikušas 5 spēles, kurās iespējams pakāpties, kādu vietu augstāk. Tuvākā spēle ceturtdien, plkst. 20:00, pret VK Vecumnieki, Rīgas Volejbola skolā. Tiešraide skolas FB kontā.

Svētdien, 9. janvārī RVS/LU meiteņu izlase, devās uz Lietuvu, Jonavu, lai spēkotos ar Jonavos “Aušrine KKSC” komandu. Diemžēl arī šīs spēles iznākums neveiksmīgs 0:3 (18/25, 19/25, 18/25).

RVS/LU komanda šobrīd turnīra tabulā atrodas 7. vietā ar 20 gūtiem punktiem 12 spēlēs. Lai arī gads komandai nav iesācies pārāk labi, vairākas pamatsastāva spēlētājas iedzīvojušās traumās un nevar palīdzēt komandai, pirmajā gada spēlē piedzīvots zaudējums, bet neskatoties uz šo spēlētājas ir apņēmības pilnas un nu laiks ir komandas jaunajām spēlētājām rādīt savus spēkus un raksturu laukumā. Komandai pievienojusies perspektīva 2007. gadā dzimusi spēlētāja Līva Ēbere, kas jau pirmajā spēlē tika laista laukumā un rādīja pārliecinošu sniegumu. Ar nepacietību skatīsimies kā šī spēlētāja aug un pilnveidojās un rāda aizvien labāku sniegumu laukumā.

Komandas cēlājas Elzas Rekneres komentārs “ Lai arī bija diezgan daudz individuālo kļūdu, tomēr domāju, ka spēlē pret Jonavu pietrūka tieši kopējās komandas saspēles. Traumētu pamatsastāva spēlētāju dēļ uz Jonavu aizbraucām ne pilnā sastāvā, līdz ar to spēlēt tika dota iespēja arī jaunajām meitenēm. Noteikti jāatzīmē Līva Ēbere, kas komandai tikai nesen pievienojusies un kam šī bija pirmā spēle mūsu komandā un Baltijas līgā, un, neskatoties uz to, uzskatu, ka viņa ļoti labi iegāja spēlē un parādīja sevi, protams, ka vēl trūkst tās saspēles savā starpā man kā cēlājai ar viņu kā uzbrucēju, bet ar katru treniņu ir jūtams, ka tā uzlabojas. Noteikti uz laukuma var just pamatsastāva spēlētāju iztrūkumu, jo, lai arī treniņos daudz stradājām arī ar jaunajām meitenēm, tomēr spēlē, iespējams, uztraukuma dēļ parādās tās kļūdas un nianses, kas vēl "jāpieslīpē". Protams, daudz labāka saspēle ir ar pamatsastāva meitenēm, ar ko daudz ilgāk jau kopā esam spēlējušas un labāk "jūtam" viena otru.  Nākamā spēle pret TalTech, pa šo nedēļu noteikti izanalizēsim pēdējo spēli, treniņos uzlabosim gan to, kas katrai individuāli nesanāca, gan arī kopējo saspēli ar jaunajām meitenēm. Noteikti esam gatavas un, ja izdosies visu labo, kas sanāk treniņos, pārnest uz nākamajām spēlēm, kā arī neieciklēties uz iepriekšējiem zaudējumiem un savām kļūdām, tad būs arī rezultāts.”

RVS/LU, piektdien, mājas spēlē tiksies ar TalTech/Tradehouse vienību, plkst. 20:00. Spēles tiešraide Rīgas Volejbola skola Youtube kanālā un FB labā.