Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Piektdien, 9.novembrī, uz Kauņu, kur divas dienas norisinājās starptautisks turnīrs "Kauno taure - 2018",devās tr.V.Korbuta ar U13 meitenēm un tr.J.Janišonis U14 zēniem. Gan tr.V.Korbutas meitenēm, gan tr.J.Janišoņa zēniem šis bija pirmais ārvalstu turnīrs. Turnīrā piedalījās 8 meiteņu un 9 zēnu komandas no Lietuvas, Krievijas un Latvijas. 

  • Tr.V.Korbutas meiteņu komanda palika nepārspēta - visās spēlēs svinēja uzvaru ar rezultātu 2:0. Trenere atzinīgi vertē meiteņu spēli finālā, kad 2.setā atrodoties iedzinējos 2:10 spēja atspēlēties un uzvarēt gan spēli, gan turnīru kopumā. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīta Gunita Lubgane.
  • Tr.J.Janišoņa audzēkņi 9 komandu konkurencē spēja izcīnīt 5.vietu. Labākais spēlētājs - Nils Eduards Fiskovičš. Treneris ir gandarīts par komandas paveikto un lepojas ar zēnu izrādīto cīņu katrā spēlē.