Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās fināla sacensības Latvijas Jaunatnes čempionātā, U-19 vecuma grupā, gan meitenēm, gan zēniem. Rīgas Volejbola skolu sacensībās pārstāvēja 2 zēnu un 6 meiteņu komandas.

Meiteņu grupā skolu pārstāvēja Natālijas Deveikusas, Kristas Jansones, Andra Vitauta Kļaviņa, Viktorijas Korbutas, Normunda Lūša un Svetlanas Cepurītes komandas. Kopā šajā grupā startēja 21 komanda, RVS komandām šajā konkurencē veicās ļoti dažādi. Viktorijas Korbutas komanda izcīnīja 20. vietu, Normunda Lūša komanda 8. vietu, Svetlanas cepurītes komanda 7. vietu, Andra Vitauta Kļaviņa komanda 6. vietu, Kristas Jansones komanda 4. vietu, bet pirmajā trijniekā izdevās ielauzties tikai Natālijas Deveikusas komandai, kura izcīnīja 3. vietu. 1. un 2. vietu šajā grupā izcīnīja Daugavpils BJSS komandas.

Puišu grupā skolas godu aizstāvēja Olgas Bogdanovas un Guntas Paegles komandas. Šoreiz pie medaļām diemžēl netika ne viena, ne otra komanda. Olgas Bogdanovas puiši izcīnīja 5. vietu, bet Guntas Paegles trenētā komanda - 10. vietu. Šajā grupā uzvarēja Jēkabpils NS, 2. vietu izcīnīja Kuldīgas NSS, bet 3. vietu - Cēsu PSS.

Latvijas Jaunatnes čempionātā uzvarētāji vēl nav noskaidroti U-12 un U-16 vecuma grupās, tas tiks izdarīts nākošo divu nedēļu laikā, novēlam veiksmi visiem, kam izšķirošās cīņas vēl priekšā!