Pagājušajā nedēļā Rīgas Volejbola skolas/O-Sands pludmales volejbolisti atgriezās no nometnes Spānijā, Malagā, kur pavadīja 11 dienas, cītīgi trenējoties.

Atvars Vilde par nometni:

“Izbraucām uz nometni 8.martā, ar autobusu devāmies uz Viļņas lidostu, kur tālāk jau lidojām uz Malagu. Nākamajā dienā jau sākām trenēties, režīms nebūt nebija viegls. Divi treniņi dienā pluss rīta rosme, 11 dienu garumā. Protams vairāk strādājām uz tehniku un pludmales volejbolu un mazāk uz fizisko sagatavotību. Daudz strādājām treniņos, bet arī pratām izbaudīt Spāniju, kāpām kalnos, apskatījām pilsētu un baudījām dabas skatus. Izveidojām kontaktus ar Spānijas pludmales entuziastiem, vietējo sporta klubu Spānijā, un iepazināmies ar vienu no izlases treneriem, kas uz Spāniju ir atceļojis no Argentīnas, kurš mūs uzņēma viņa pludmales volejbola centrā.

Veiksmīga nometne, jau no pirmās dienas bija skaists laiks, radīts pludmales volejbolam. Galvenais mērķis bija sagatavoties Latvijas Jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā telpās finālposmam, jo atgriežoties Latvijā, fināls bija ļoti tuvu. Ieguldītais darbs atspoguļojās ar skaistām uzvarām LJČPVT un vairākām godalgotajām vietām. Tiesa, gan, ka dažiem no pludmales volejbolistiem bija jāpaliek mājās skolas dēļ, jo 12.klase un drīzumā jākārto eksāmeni.

Nometne šogad izdevās uz viesiem 100%, laika apstākļi bija uz visiem 200%, baudījām un ar prieku trenējāmies. Atgriežoties mājās 22.martā puiši nedaudz atpūtās, bet jau piektdien 24.03, tikās laukumā, lai cīnītos par medaļām Latvijas jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā telpās.

Esmu 100% apmierināts ar jauniešu sniegumu nometnē, tagad galvenais punkts ir aizvadīts, kam visu ziemu gatavojāmies, tagad neliela atpūta, un tad jau jāsāk nākamais cikls – gatavošanās vasaras sezonai. Kalendārs jau aptuveni ir zināms, centīsimies rādīt labāko sniegumu arī vasarā. Vairāk sāksim strādāt pie fiziskās sagatavotības. Ar maija beigām, jūnija sākumu sāksim dalību Latvijas čempionātā pieaugušajiem. Un galvenais starts šajā vasarā Eiropas U-20 čempionāts, kas norisināsies Latvijā, ceru, ka kvalificēsimies un rādīsim labāko sniegumu."

Jāsaka liels paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, kas balstoties uz Rīgas Volejbola skolas bērnu un jaunatnes pludmales volejbola attīstības programmu 2021.-2025.gadam, sedza daļu brauciena izdevumus.