24. un 25. septembrī, Rīgas 19.vidusskola norisināsies starptautisks volejbola turnīrs "Sadraudzības Kauss 2016."

Turnīrs jau kļuvis par Rīgas Volejbola skolas tradīciju un pirms sezonas laikā notiek jau vairākus gadus pēc kārtas. Šogad turnīrā startēs 2002. un 2003. gadā dzimuši zēni un meitenes.

Šogad turnīrā startēs 4 komandas, kuras pārstāvēs Rīgas Volejbola skolu, 2 komandas no Lietuvas, 2 komandas no Igaunijas, 2 komandas no Kaļiņingradas un pa vienai komanda no Polijas un Kuldīgas/Skrundas. No Rīgas Volejbola skolas turnīrā startēs treneru Normunda Lūša, Viktorijas Korbutas, Natālijas Deveikusas, Andreja Odinokova un Gata Vanaga vadītās komandas. Spēles notiek atsevišķi zēnu un meiteņu konkurencē.

Visas spēles notiks Rīgas 19.vidusskolas sporta zālē, Miglas ielā 9, spēļu sākums abās dienās plkst. 9:00. Turnīra atklāšanas ceremonija 24. septembrī, plkst. 12:45.

Aicinām vecākus, draugus, radus un pārējos interesentus atbalstīt savu komandu!