25. un 26. martā, Rīgas Volejbola skolā norisināsies starptautiks volejbola turnīrs "Lieldienu Kauss 2016."

Turnīrs jau kļuvis par Rīgas Volejbola skolas tradīciju un Lieldienu laikā notiek jau vairākus gadus pēc kārtas. Šogad turnīrā startēs 4 komandas, kuras pārstāvēs Rīgas Volejbola skolu, 2 komandas no Lietuvas un 2 komandas, kas turnīrā pārstāvēs Igauniju.

No Rīgas Volejbola skolas turnīrā startēs treneru Viktorijas Korbutas, Andra Vitauta Kļaviņa, Natālijas Deveikusas un Normunda Lūša vadītās komandas. Lietuvu pārstāvēs divas komandas no Kauņas, savukārt Igauniju - Johvi SS un Tartu VK Panter komandas.

Komandas ir sadalītas divās apakšgrupās, pa 4 komandām katrā grupā. A apakšgrupā spēlēs Johvi SS, RVS (A.V. Kļaviņš), RVS (V. K.) un Kauņa II, bet B apakšgrupā - Tartu VK Panter, Kauņa I, RVS (N. L.) un RVS (N. D.). 25. martā tiks izspēlētas grupu spēles, bet 26. martā komandas cīnīsies par vietām.

Visas spēles notiks Rīgas Volejbola skolas sporta zālē, Cieceres ielā 9, spēļu sākums abās dienās plks. 10:00. Turnīra atklāšanas ceremonija 25. martā, plkst. 13:30.

Aicinām vecākus, draugus, radus un pārējos interesentus atbasltīt savu komandu!