Latvijas Volejbola federācija (LVF) apkopojusi sporta skolu un klubu audzēkņu sasniegumus 2017./2018. gada sezonā. Visveiksmīgāk lielo skolu/klubu konkurencē darbojusies Rīgas Volejbola skola. par labāko zēnu treneri atzīts Aivars Liniņš (RVS), miteņu treneri - Viktorija Korbuta (RVS).

Labākie tiek noteikti, ņemot vērā jauno sportistu sasniegumus volejbola sacensībās, jauniešu izlašu kandidātu skaitu, rīkotās treniņnometnes un turnīrus, kā arī komunikāciju ar masu medijiem un aktivitāti internetā.

"Šajā vērtējumā esam uzvarējuši, cik vien ilgi šis konkurss notiek, - gadus šešus - septiņus," patstāvību uzsver Kristaps Čerņavskis. "Aizvadītajā sezonā mūsu punktu skaits ir vēl palielinājies, un atraujamies no Daugavpils un Kuldīgas, kas ir tuvākie sekotāji. Tas ir likumsakarīgi, jo mums ir labākie treneri, kas cītīgi darbojas , daudz jauniešu sava vecuma Latvijas izlasēs, daudz medaļu Latvijas jaunatnes čempionātā un LVF kausa izcīņā. Kopumā esam labākie.

Lielāko punktu pienesumu dod meitenes, kur mums ir nospiedošs pārsvars. Ļoti talantīga ir tā paaudze, kas šobrīd spēlē Baltijas līgā un Latvijas čempionātā. Viņas ir labs piemērs, uz ko tiekties mazajām meitenēm. Savukārt zēni vēl varētu krietni uzlabot savu sniegumu. Šeit esam apmēram vienā līmenī ar Daugavpili."