No 1-17. decembrim norisinājās balsošana par labākajiem Latvijas volejbolistiem. Piecās kategorijās par saviem favorītiem varēja balsot katru dienu. Lielākā vērtība bija tieši līdzjutēju balsojumam, kas sastādīja 40 % no kopējo balsu skaita, kamēr žurnālistu un volejbola profesionāļu ieguldījums tika vērtēts ar 30 % galarezultāta.

No Rīgas Volejbola skolas nominācijām tika izvirzīti:

• Kristīne Kramēna – gada volejboliste
  • Elza Reknere- gada volejboliste
  • Marta Kamēlija Levinska – gada volejboliste
  • Renārs Pauls Jansons - gada uzlecošā zvaigzne
  • Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komanda– gada volejbola komanda

Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komanda ieguva titulu gada volejbola komanda. Līdzjutēji un federācijas amatpersonas balsoja par Rīgas klubu, kamēr žurnālisti par labāko atzina SK “Jēkabpils Lūši” komandu. RVS/LU komanda pagājušajā sezonā izcīnīja Latvijas kausu, uzvarēja Baltijas līgā, pagājušā gada decembrī piedzīvoja debiju Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Izaicinājuma kausa spēlēs un atkārtoti tajās startēja arī šī gada novembrī.

Gada volejbolistes titulu ieguva Marta Kamēlija Levinska. Līdzjutēju balsojumā, Marta ierindojās otrajā vietā aiz Elvitas Dolotovas, taču žurnālistu un federācijas balsojums ļāva pakāpties uz pirmo vietu un galarezultātā iegūt šo titulu.

Par gada tiesnešiem līdzjutējiem nebija iespēja balsot, tos noteica Latvijas Volejbola federācija. Par gada pludmales volejbola tiesnesi tika atzīts Jānis Ivanovs ( Rīgas Volejbola skolas treneris)

Parasti gada balvas volejbolā laureātiem pasniedz Latvijas Kausa finālā gada nogalē, šogad vīrusa dēļ Latvijas Kausa fināls pārcelts uz janvāra beigām. Tomēr, ja janvāra beigās vīrusa dēļ nebūs iespēja šādu Latvija Kausa finālu sarīkot, tad gada balvas tiks pasniegtas netradicionālā veidā, līdz janvāra beigām, ievērojot visus tā brīža ierobežojumus.

Apsveicam un lepojamies ar visiem nominētajiem Rīgas Volejbola skolas audzēkņiem un titulu ieguvējiem. Jau tas vien, ka esam izvirzīti nominācijām ir rādītājs, ka ieguldītais darbs treniņos un sacensībās ir atmaksājies.

Daba mums par velti dod tikai laiku: viss cits jāiegūst ar pūlēm. / Rainis/