11.-12.novembrī par iekļūšanu U-16 Latvijas kausa finālsacensībās cīnījās 21 meiteņu komanda un 12 zēnu komandas.

4 apakšgrupās sadalītās komandas izspēlēja, katra ar katru nosakot grupas uzvarētāju, kas tālāk jau dosies uz finālsacensībā, 16.-17.decembrī, Rimi Olimpiskajā centrā.

Uz Daugavpili devās RVS Normunda Lūša trenēta, komanda, kam tikai mazliet pietrūka, lai aizsniegtos līdz finālsacensībām. Zaudējums mājiniecēm Daugavpils SS 1 komandai pēdējā apakšgrupas spēlē 2:3 neļāva apakšgrupu noslēgt kā pirmajiem. Vietu finālsacenībās izcīnīja Daugavpils SS 1.komanda.

Uz Kuldīgu devušās bija divas Rīgas Volejbola skolas komandas: treneres I. Jursones 2. komanda un Svetlanas Cepurītes komanda. I Jursones komandai zaudējuma ar 0:3 pret Kuldīgas NSS, un 0:3 pret RVS S. Cepurītes vadīto komandu, turpretī uzvara ar 3:0 pār Preiļu BJSS komandu. S.Cepurītes komandai zaudējums Daugavpils SS 2. komandai 1:3, uzvara pār Preiļu novada BJSS un I.Jursones otro komandu ar 3:0 un uzvara pār Kuldīgas NSS 3:1. Šajā grupā pirmā vieta Daugavpils SS 2.komandai.

Rīgas Volejbola skolā, I.Jursones un R. Semjonova komandas spēkojās ar Bauskas, Gulbenes, Tukuma, Jūrmalas komandām. RVS (R.Semjonovs) komandai zaudējums visās trijās spēlēs, pret Jūrmalas SS ar 1:3, pret Gulbenes novada BJSS un Tukuma SS ar 0:3. Turpretī RVS( I.Jursone) komandai uzvara visās trīs spēlēs ar 3:0. Grupas uzvarētāju vēl nav iespējams noteikt, jo šajā grupā atšķirībā no pārējām ir 6 komandas, kas nozīmē, ka divu dienu laikā nebija iespējamas visas spēles izspēlēt, tamdēļ tās vēl tikai tiks izspēlētas.

Zēnu konkurencē Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja Māra Vensberga vadītā komanda, kam ar 3:1 izdevās pārspēt Cēsu PSS komandu, turpretī ar 0:3 tika atzīts Daugavpils Sporta skolas pārākums, kas izcīnīja ceļazīmi uz finālsacensībām.

Svētku brīvdienās no 18.-20. novembrim par iekļūšanu Latvijas kausa finālsacensībās cīnīsies U-14 vecumgrupas meitenes uz zēni, spēles gan pie mums Rīgas Volejbola skola, gan Tukumā, Daugavpilī, Cēsīs, Kuldīgā, Aizputē, Ozolniekos.