6.jūlijā mūsu pludmales volejbola laukumos notika pirmais RVS pludmales volejbola kauss vīriešiem , kurā par pirmo čempionu titulu vīriešu konkurencē sacentās 10 komandas. Starp komandām bija atrodami arī vairāki RVS bijušie un esošie audzēkņi, kā arī RVS zēnu treneris Gatis Vanags.

Puiši tika sadalīti divās apakšgrupās pa 5 pāriem katrā, lai tiktu nākamajā kārtā bija jānokļūst starp trīs labākajiem savā grupā. A grupā divām komandām bija pa 7 un 6 punktiem, kas nozīmēja ka vietu grupā izšķirs savstarpējo spēļu rezultāti, līdz ar to no grupas kā pirmie izgāja ANDREJS/MĀRIS, viņiem sekoja TURLAJS/OBODOVS un kā trešie izgāja ZVIRBULIS, kuri savstarpējā spēlē pieveica komandu EJAM PĒC DIPLOMA. Arī B grupā rezultāti bija ļoti līdzīgi un 3 komandām bija vienāds punktu skaits. Pateicoties „mazajiem punktiem” kā pirmie no grupas izgāja ENTUZIASTI, aiz sevis atstājot P UN P un PEKINAS ZELTS.

Izslēgšanas pirmajā kārtā tikās P UN P un ZVIRBULIS, kur ļoti līdzīgā trīs setu cīņā uzvarēja ZVIRBULIS. Otrajā laukumā par atlikušo ceļazīmi uz pusfinālu tikās PEKINAS ZELTS un TURLAJS/OBODOVS šajā spēlē arī bija nepieciešami trīs seti, lai noskaidrotu otros pusfinālistus un labāki izrādījās TURLAJS/OBODOVS.

Pirmajā pusfinālā tikās ZVIRBULIS un ANDREJS/MĀRIS. Šīs abas komandas tikās jau apakšgrupu spēlēs, kur ANDREJS/MĀRIS uzvarēja ar rezultātu 16:14. Šoreiz pusfinālā divos setos komanda ZVIRBULIS spēja revanšēties ANDREJS/MĀRIS par sāpīgo zaudējumu apakšgrupā. Otrajā pusfinālā tikās ENTUZIASTI un TURLAJS/OBODOVS, kur TURLAJS/OBODOVS ar 15:13 un 15:9 uzvarēja ENTUZIASTUS.

Spēlē par trešo vietu starp ENTUZIASTI un ANDREJS/MĀRIS divos setos labāki izrādījās ANDREJS/MĀRIS. Lielajā finālā tikās ZIRBULIS un TURLAJS/OBODOVS. Arī šīs komandas bija tikušās apakšgrupā, kur ar 15:6 labāki bija TURLAJS/OBODOVS. Finālā pirmajā setā ar 15:11 uzvaru guva ZVIRBULIS, taču otrajā setā TURLAJS/OBODOVS spēja atspēlēties un uzvarēt setu ar 15:10. Tālāk sekoja izšķirošais sets, kur ar 11:7 labāki izrādījās komanda ZVIRBULIS!

Vietu sadalījums RVS pludmales volejbola kausā vīriešiem:

1.ZVIRBULIS (Dāvis Kušķis, Mareks Bērziņš)

2.TURLAJS/OBODOVS (Sandris Turlajs, Vladimirs Obodovs)

3.ANDREJS/MĀRIS (Andrejs Bundzis, Māris Garklāvs)

4.ENTUZIASTI (Tomass Otmans, Dāvids Boļšs)

5.-6. P UN P (Andrejs Prokopijs, Maksims Paršins) 5.-6. PEKINAS ZELTS (Gatis Vanags, Mareks Diks)

7.-10. EJAM PĒC DIPLOMA (Miķelis Jankovskis, Oļegs Seļskovs) 7.-10.DEKSTERS (Jānis Lapss, Viktors Visočanskis) 7.-10.CEPTI PELMEŅI (Edgars Plociņš, Miks Vēveris) 7.-10. JORDANS (Roberts Skapsts, Roberts Auziņš)

Vairāk bildes pieejamas šeit: https://failiem.lv/u/tquyk48x#_