24.augustā tika dots starts Latvijas Jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā finālturnīram, ko pirmie iesāka U-14 vecumgrupas zēni un meitenes. Spēles tika aizvadītas Mārupē, Rukki pludmales volejbola centrā.

Rīgas Volejbola skolas U-14 vecumgrupas audzēkņu rezultāti:

2.vieta - Bruno Liepiņš/Tomass Blekte

3.vieta- Alekss Ameļkovičš/Ričards Zemītis

Trenera Atvara Vildes komentārs "Lielākās uzslavas puišiem, kas visa čempionāta garumā spēja noturēt nemainīgu līmeni un praktiski visus turnīrus aizvadīt ar visaugstākjiem sasniegumiem, un finālā spītējot nelabvēlīgajiem apstākļiem spēja saņemties un nospēlēt visu grūto dienu līdz galam, jo tas nebija vienkārši, laika apstākļi nebija pierasti, visu vasaru laikapstākļi mūs lutināja. Tā kā ļoti labs, nebijis sasniegums, ka visu goda pjedestālu aizņem Rīgas Volejbola skolas/O-Sands komanda." Jāpiemin, ka pirmo vietu un čempionu titulu izcīnija O-Sands audzēknis Niks Ameļkovičš, kas spēlēja pāri ar Minusas Volejbola skolas audzēkni Artūru Ikaunieku.

Dienu vēlāk 25.augustā finālturnīru izspēlēja U-16 zēni, šoreiz turnīrs RVS/O-Sands audzēkņiem noslēdzās bez godalgotajām vietām, bet ar lielu uzkrāto pieredzi.  Ralfs Andrejevs/Patriks Orups- 8.vieta, Tomass Blekte/Gustavs Druska- 11.vieta

"U-16 vecumgrupā šoreiz bez godalgotajām vietām. Patrikam, Ralfam un Gustavam šis gads bija visgrūtākais, jo pārejot vecumposmiem, viņi U-16 vecumgrupā bija visjaunākie, tomēr visu sezonu ļoti labi spēlēja un spēja pakutināt nervus arī vadošajiem duetiem. Diemžēl finālposmā šis te rezultāts nav tik patīkams, bet pēc parādītās spēles puiši atbilst augstākam līmeni. Prieks par to, ka sezonas kopvērtējumā ir redzama ļoti liela izaugsme." komentēja treneris Atvars Vilde.

Arī U-18 vecumgrupā šoreiz bez godalgotajām vietām- Dāvis Teteris/Olivers Bulgačs- 5.vieta, Bruno Bulgačs/Hugo Straustiņš- 9.vieta, Kristaps Kārlis Naglis/Jānis Dobelis- 11.vieta, Ansis Dobelis- 8.vieta.

Latvijas Jaunatnes čempionāts tika noslēgts ar U-20 vecumgrupas spēlēm 29.augustā. U-20 vecumgrupā Latvijas Jaunates pludmales volejbola čempionu titulu izcīnīja RVS/O-Sands audzēkņi Dāvis Teteris/Olivers Bulgačs. Sveicam puišus un treneri Atvaru Vildi ar augsto panākumu.

Liels paldies visiem Rīgas Volejbola skolas/O-Sands audzēkņiem par dalību Latvijas Jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā, gan tiem, kas tikuši pie medaļām, gan tiem, kam nedaudz pietrūka, lai līdz tām tiktu. Tikai kopā mēs kļūstam stiprāki.