Skolēnu rudens brīvlaikā, 22. un 23. oktobrī zēniem, kā arī 25. un 26. oktobrī meitenēm, Rīgas Volejbola skolā tika aizvadītas Latvijas Kausa sacensības U-12 vecuma grupā. Sākot ar šo gadu U-12 vecuma grupas sacensībām tika ieviests jauns formāts, komandas vairs netiek dalītas pa grupām, bet visas sabrauca kopā un divu dienu laikā noskaidroja spēcīgākās. Zēnu konkurencē piedalījās 14 komandas, bet meitenēm par 2 vairāk - 16.

Pēc divu dienu cīņām zēnu komandas sarindojās šādi:

1. Kuldīgas NSS
  2. Jelgavas NSC
  3. Cēsu PSS/ Siguldas VĢ
  4. Daugavpils BJSS
  5. RVS (J. Janišonis)
  6. RVS (M. Vensbergs)
  7. Talsu NSS/ Dundaga
  8. Jēkabpils SS
  9. Daugavpils BJSS II
  10. Aizkraukles NSS
  11. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS