No 5.- 7. maijam Rīgas Volejbola skolā un Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijā norisinājās 14. Baltijas Sporta skolu un klubu čempionāts U-17 zēniem. Čempionu titulu trenera dzimšanas dienā izcīnīja Cēsu Pilsētas Sporta skola,  sagādājot trenerim Ģirtam Mārtiņsonam lielisku dzimšanas dienas dāvanu.

Rīgas Volejbola skolas trenera Māra Vensberga komanda turnīru noslēdza 6.vietā, par labāko spēlētāju tika atzīts Eduards Dūdens. Šāds pats čempionāts U-17 meitenēm norisinājās Igaunijā, RVS (N.Luša ) komanda izcīnīja 5.vietu, turpretī N.Deveikusas komanda 7.vietu. Meiteņu konkurencē uzvaras laurus plūca mājinieces Rae Sport school.

Sudraba medaļas zēniem izcīnīja Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolai, bet bronza Igaunijas Selver Tallinn Sport school.

Latviju pārstāvēja 6 komandas: Rīgas Volejbola skola (M.Vensbergs), Talsu novada sporta skola/Dundaga, Jēkabpils Sporta skola/ Aizkraukle, Cēsu Pilsētas sporta skola, Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola un Minusas Volejbola skola.

Igauniju pārstāvēja komandas: Spordiklubi Tats/ Rae Sport school, Selver Tallin Sports school, Neemeco Gerardos Toys/ Kohila, Rakvere Sports school.

Lietuvu pārstāvēja divas Komandas: Vilnius Sports shool Tauras un Kaunas Sports school Startas.

Pilnos rezultātus skati šeit.

Paldies Rīgas Vingrošanas skolai par atklāšanā sniegto priekšnesumu, paldies fotogrāfei Ilzei Sirmajai par bildēm un paldies visām komandām par piedalīšanos un izturību trīs dienu garumā.