Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Turnīrs, kuru tik ļoti gaidījām ir noslēdzies. Spraigas cīņas, emocijas, prieks un beigu beigās skaists volejbols trīs dienu garumā bija vērojams Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā. Latvijai no trīs komandām viena godalgota vieta, RVS S. Cepurītes meitenēm. Auroras Kausā  goda pjedestāls sadalījās šādi: 1. vieta VK Uraločka (Krievija), 2.vieta VK Ekrāns I (Krievija), 3.vieta RSU (Latvija).

Turnīra laikā internetā bija iespēja sekot līdzi spēļu rezultātiem un spēlētāju statistikai. Starp rezultatīvākajām spēlētājām arī mūsu meitenes: 1.vieta Maria Prockih (Krievija), 2.vieta Vlada Pridatko (Latvija), 3.vieta Jekaterina Gordajeva (Latvija), 4.vieta Arsēnija Rusova (Krievija) 5.vieta Lubov Svetnik (Baltkrievija).

Tāpat Kā Auroras Kauss meitenēm, tā arī puišu konkurencē Pāvela Seļivanova Kauss aizceļoja uz Krieviju. 1.vieta St. Pēterburga (Krievija), 2.vieta VK Minska (Baltkrievija), 3.vieta VK Metro (Polija). Arī starp puišu rezultatīvākajiem spēlētājiem kāds latviešu vārds: 1.vieta Nikita Akulich (Baltkrievija), 2.vieta Oleg Nikonov (Krievija), 3.vieta Jakub Linkiewicz (Polija) 4.vieta Dāvis Stroķis (Latvija), 5.vieta Krzysztof Piecek (Polija).

 Audzēkņi guvuši ļoti vērtīgu spēļu pieredze kā arī iespēju redzēt kā tad volejbolu vienaudži spēlē kaimiņu valstīs. Sakām lielu paldies skatītājiem, kuri ieradās un atbalstīja, kā arī spēlētājiem un treneriem, par lielo darbu un izturību. Pēc turnīra RVS no viesu komandām saņēma daudz paldies un patīkamu vārdu, par to kā viņiem pie mums ir paticis, par to prieks un motivācija gatavoties nākamajam gadam vēl labāk.