Noslēdzies starptautiskais volejbola turnīrs jauniešiem Auroras un Pāvela Seļivanova kauss 2018, kurš norisinājās no 30.11.-2.12. Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas sporta kompleksā. Turnīru organizēja Rīgas Volejbola skola sadarbībā ar Rīgas domi, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un Entuziastu volejbola līgu.

Auroras kauss par godu kādreiz slavenajai sieviešu meistarkomandai "Aurora" notika jau sesto gadu, bet otro reizi tika izspēlēts Pāvela Seļivanova kauss, par godu leģendārajam volejbolistam Pāvelam Seļivanovam. Auroras kausā dalību ņēma 2014.g.dz. un jaunākas meitenes, savukārt Pāvela Seļivanova kausā startēja 2004.g.dz. un jaunāki zeni no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.

RVS pārstāvēja tr.S.Cepurīte ar U15 RVS meiteņu izlasi un tr.O.Aizporietis ar U15 RVS zēnu izlasi.

Trīs dienu garumā bija vērojamas aizraujošas un emocijām bagātas spēles. Auroras kauss aizceļoja uz Baltkrieviju: 1.VK "Minska"; 2.KSM Startas; 3.St.-Pēterburga; 4.Daugavpils BJSS; 5.RVS.

Labākās spēlētājas: Anna Cepurīte (RVS), Andželika Jermakoviča (Daugavpils BJSS), Ksenija Kšvečenko (St.-Pēterburga), Guste Danilovaite (KSM Startas), Elizaveta Gornaja (VK "Minska").

Savukārt Pāvela Seļivanova kauss aizceļoja uz Krieviju un starp godalgotajām komandām arī RVS zēni: 1.St.-Pēterburga; 2.VK "Minska"; 3.RVS; 4.VK "Klaipēda"; 5.Daugavpils BJSS.

Labākie spēlētāji: Jānis Teikmanis (RVS), Edvīns Viguls (Daugavpils BJSS), Danielius Cumakas (VK "Klaipēda"), Daniil Šilak (VK "Minska"), Aleksej Loginov (St.-Pēterburga).

Sakām lielu paldies spēlētājiem un treneriem par dalību, kā arī skatītājiem, kuri bija ieradušies atbalstīt. Liels paldies jāsaka arī brīvprātīgajām meitenēm, kuras trīs dienu garumā bija ar mums un brīvprātīgi palīdzēja.

Uz tikšanos nākamajā gadā!