18. un 19.maijā Rīgas Volejbola skolas sporta zālē norisinājās LVF "Pavasara kausa izcīņas" sacensības U13 meiteņu grupā, kurā kopā startēja 17 komandas.

No Rīgas Volejbola skolas startējošām komandām visveiksmīgāk sacensības aizvadīja trenera Andra Vitauta Kļaviņa/Janas Ļeļevas meiteņu komanda, kura izcīnīja 4.vietu, treneres Viktorijas Korbutas audzēknes ierindojās 7.vietā, trenera Jāņa Ivanova/Raivja Mizāna meiteņu komanda - 9.vietā, treneres Svetlanas Cepurītes audzēknes - 12. vietā, bet treneres Lolitas Verbickas meitenes - 16.vietā.

Sveicam komandas ar sasniegtajiem rezultātiem un 2018./2019.gada sezonas noslēgšanos!