Šogad sadarbībā ar Entuziastu volejbola līgu organizējam "Cido kausu" jauniešiem U10-U13 vecumgrupās. Turnīrs paradzēts, lai jaunākie volejbolisti gūtu lielāku spēļi pieredzi, kā arī sagatavotos Latvijas Jaunatnes čempionātam. 9.decembrī posmu aizvadīja U-13 vecumgrupas zēnu komandas. Piedalījās Jorena Janišona, komandas, Mārupes Sporta skolas komanda, Jelgavas novada Sporta skolas komanda, Ej Sporto komanda, Liepājās Sporta spēļu skolas komanda.

Spēles bija spraigas, jo uzvarēt vēlājās visi, prieks bija redzēt emocijas, kā no pašiem spēlētājiem tā vecākiem, kas savus bērnus atbalstīja no malas.

1.vieta šoreiz vistālāk braukušajiem Liepājas Sporta spēļu skolas volejbolistiem.
2.vieta tepat kaimiņos esošajiem Mārupes SPorta skolas jauniešiem.
3.vieta turnīra koordinatora/Rīgas Volejbola skolas trenera Jorena Janišona pirmajai komandai.
4.vieta Jorena Janišona otrajai komandai.
5.vieta Jelgavas novada Sporta centra komandai.
6.vieta EJ Sporto komandai.
7.vieta Jorena Janišona 3 komandai.
8.vieta Jorena Janišona 4 komandai.

Turpinām trenēties un kļūt stiprāki un tiekamies Cido kausā nākamajā gadā:
13.01. - U12 zēni un meitenes
21.01. - U10/U11 zēni un meitenes
03.02.- U-13 meitenes
04.02. - U-13 zēni
03.03.- U-12 zēni un meitenes
23.03. - U10/U11 zēni un meitenes
06.04. - U-13 meitenes
07.04. - U-13 zēni

Paldies turnīra atbalstītājiem: Entuziastu Volejbola līga, Venden, Graci, Herkuless, Long Chips, Fazer.