17. - 18. martā, Rīgas Volejbola skolā norisinājās fināla sacensības Latvijas Jaunatnes čempionātā U-13 vecuma grupā, meitenēm. Vietu labāko sešiniekā bija izcīnījušas trīs Rīgas Volejbola skolas komandas - Normunda Lūša, Kristīnes Tenes un Svetalanas Cepurītes trenētās komandas.

5. vietu izcīnīja Kristīnes Tenes vadītā komanda, kas uzvarēja Jelgavas NSC komandu, cīnījās neizšķirti ar Normunda Lūša trenētajām meitenēm, bet piekāpās Svetlanas Cepurītes, Kuldīgas NSS un Daugavpils BJSS komandām. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīta - Anastasija Belova.

3. vietu izcīnīja Normunda Lūša trenētās meitenes, kas uzvarēja Jelgavas NSC komandu, cīnījās neizšķirti ar Kristīnes Tenes un Kuldīgas NSS komandām, bet zaudēja Svetlanas Cepurītes un Daugavpils BJSS komandas. Komandas labākā spēlētāja - Elza Melnalksne.

Vislabāk no RVS komandām veicās Svetlanas Cepurītes komandai, kura piekāpās tikai Daugavpils BJSS, bet atlikušās četras komandas uzvarēja, summā iegūstot 2. vietu. Komandas labākā spēlētāja - Anastasija Denisova.

1. vietu šajā vecuma grupā, pārliecinoši apspēlējot visas komandas, izcīnīja Daugavpils BJSS komanda.

Sveicam mūsu skolas komandas ar izcīnītajām vietām un novēlam panākumus arī turpmāk!

Visi U-13 meiteņu grupas rezultāti pieejami šeit.