Kā pirmie LVF Jaunatnes čempionātā medaļas ir sadalījuši U-13 zēni, Rīgas Volejbola skolu šajā grupā pārstāvēja 3 komandas, tr. Gatis Vanags, tr. Māris Vensbergs un tr. Jorens Janišonis. Pirmo vietu izcīnīja Jekabpils sporta skola (treneri Guntis Grigalis un Raivis Obrumans), otrajā vietā Daugavpils BJSS (treneris Vladimirs Priščeps) un trešajā vietā Cēsu PSS/Siguldas VĢ (treneri Normunds Šults un Māris Krams). RVS šoreiz ārpus labāko astotnieka, tr. J. Janišonis ar komandu devās uz Valli, kur norisinājās otrās finālgrupas spēles, tur komandai kopvērtējumā izcīnīta 10. vieta, mājinieki bija parūpējušies par labāko spēlētāju sveikšanu un no RVS par tādu tik atzīts spēlētājs Marats Selivanovs. 3. finālgrupas spēles risinājās Zvejniekciemā un tur mūsu komandām tr. G.Vanagam 14.vieta, bet trenerim M.Vensbergam 17.vieta. Vairāk par pirmo finālgrupu un rezultātiem lasiet šeit.

Apsveicam ar rezultātiem, paldies treneriem un puišiem par dalību Jaunatnes čempionātā!