Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

17. un 18. martā Rīgas Volejbola skolā risinājās LVF Jaunatnes čempionāts U-17 grupā meitenēm. Finālā piedalījās 7 komandas, RVS N.Devekusa/V.Korbuta, RVS A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva, Daugavpils BJSS, MVS, Cēsu PSS, Limbažu un Salacgrīvas NSS un Gulbenes nov. BJSS. Tā kā N.Deveikusas/V.Korbutras komanda pēc grupu spēlēm ierindojās 1.vietā, komanda sev jau bija nodrošinājusi vietu  spēlē par zelta medaļām. Šajā spēlē meitenēm pretī stājās Daugavpils BJSS un ar pārliecinošu uzvaru 3 setu spēlē komanda izcīnīja čempionu titulu, atgādināsim, ka šī komanda ieguva pirmo vietu arī Latvijas Kausā 2017. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīta Elza Reknere, komandā vēl spēlēja Viktorija Pančenko, Kristiāna Paula Kukša, Raminta Faizullina, Olga Kuzņecova, Nikola Podniece, Viktorija Samilova, Linda Lepste, Angelīna Nekļudova, Darija Morozova, Jeļena Ivanova, Aneta Kļujeva, Alise Kjasile, Nikola Bērziņa Martīnova, Elizabete Jursevska un Laura Tiltiņa.

 Tr. A.V.Kļaviņa/J.Ļeļevas komanda finālspēles uzsāka ar uzvaru 3:0 pret Cēsu PSS, bet vēlāk ar rezultātu 0:3 piekāpās Daugavpils BJSS komandai, tādējādi zaudējot iespēju cīnīties par 1.vietu. Spēlē par 3. vietu komanda ar rezultātu 0:3 atzina MVS pārākumu un kopvērtējumā ierindojās 4.vietā. Par komandas labāko spēlētāju tik atzīta Daniela Rihtere, komandā vēl spēlēja Irbe Andike Lazda, Lāsma Ozola, Veronika Dubinova, Katrīna Paula Krustkalne, Evelīna Ružāne, Kristiāna Blumere, Marlēna Davidoviča, Annija Alise Ledaine, Evelīna Balode, Līna Austra Putāne, Glorija Sokolovska, Marta Gaveika, Elizabete Terēze Antāne, Linda Tereškova un Viktorija Kazaka.

Vietu sadalījums:                                  Labākā spēlētāja:

  1. RVS tr. N.Deveikusa/V.Korbuta    Elza Reknere 
  2. Daugavpils BJSS                           Evita Valtere
  3. MVS                                                Agnese Pūliņa                                
  4. RVS tr. A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva         Daniela Rihtere
  5. Gulbenes nov. BJSS                      Alīna Biļinska
  6. Limbažu un Salacgrīvas NSS      Elva Paula Martinsone
  7. Cēsu PSS                                       Anete Sīmane

Apsveicam komandas un trenerus ar izcīnītajām vietām LVF Jaunatnes čempionātā 2018.