7. un 8.septembrī Rīgas Volejbola skolā norisinājās pirmssezonas pārbaudes turnīrs sieviešu komandām - "Rudens Kauss". Turnīrā piedalījās četras komandas - divas no Latvijas un divas no Igaunijas. Latviju pārstāvēja mājinieces - Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlase, kā arī SC Mārupe komanda, kas pagājušajā sezonā izcīnīja Latvijas Kausu un šajā sezonā ir nopietni pastiprinājušas sastāvu. No Igaunijas ieradās TU/Bigbank, kura Baltijas līgā pagājušajā sezonā izcīnīja 4.vietu, kā arī TalTech/Tradehouse, kas Baltijas līgā izcīnīja 2.vietu.

Turnīrs tika izspēlēts divās dienās, katrai komandai aizvadot 3 spēles. Rīgas Volejbola skolas komanda, treneru Andreja Odinkova/Pāvela Seļivanova vadībā atklāja turnīru ar spēli pret SC Mārupe, pirmos divus setus uzvarēja Mārupes volejbolistes, bet pēc tam mūsu komanda spēja mobilizēties un spēlē kopumā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2.

Otrajā spēlē RVS tikās ar viešņām no Tallinas, lai arī spēles gaitā mūsu komanda regulāri bija vadībā, spēlei noslēdzoties uz tablo rezultāts 0:3 par labu TalTech/Tradehouse. Svētdien turnīra noslēdzošajā spēlē RVS meitenes pret TU/Bigbank pretēji iepriekšējai dienai kontrolēja gan spēles gaitu, gan rezultātu uz tablo, rezultātā uzvara ar rezultātu 3:0.

Izcīnītās vietas turnīrā:

1. SC Mārupe
  2. RVS
  3. TU/Bigbank
  4. TalTech/Tradehouse

Pēc turnīra gan RVS galvenais treneris Andrejs Odinokovs, gan komandas kapteine Kristīne Kramēna uzsvēra, ka ieguldītais darbs pirmssezonas treniņos, kurus komanda uzsāka jau 5.augustā, ir devis lielu pienesumu meiteņu fiziskajā sagatavotībā, bet nedaudz vēl jāsaspēlējas kā komandai.

Vēlam veiksmi un izturību gan meitenēm, gan treneriem šajā sezonā, kas solās būt gana saspringta un interesanta - dalība Baltijas līgā, Latvijas Kausā, Latvijas Čempionātā kā arī CEV Challenge Cup.