Lai arī ziema pa īstam šogad nav sākusies, tas neattur jaunos volejbolistus no piedalīšanās sacensībās “Ziemas kauss”. Šoreiz par U-13 vecuma grupas meitenēm un zēniem, kas savu “Ziemas kausu” izspēlēja aizvadītajās brīvdienās.

Pirmais posms “Ziemas kausam” notika 12. janvārī, kad visas komandas tika sadalītas 4 grupās, pēc reģionālā principa. No Rīgas Volejbola skolas šajās sacensībās startēja – Jāņa Ivanova/Raivja Mizāna, Svetlanas Cepurītes, Lolitas Verbickas, Janas Lielmanes/Andra Vitauta Kļaviņa un Viktorijas Korbutas trenētās komandas. Viktorijas Korbutas un Janas Lielmanes/Andra Vitauta Kļaviņa trenētās komandas kvalificējās labāko divpadsmitniekam, savukārt pārējām trīs komandām nācās cīnīties par 13. – 17. vietu.

Spēles par 13. – 17. vietu 16. februārī notika Rīgas Volejbola skolā. Šajā grupā visstabilāko spēli parādīja Jāņa Ivanova/Raivja Mizāna trenētās meitenes, kas izcīnīja 13. vietu, uzreiz aiz sevis atstājot Svetlanas Cepurītes trenēto komandu, kam 14. vieta. Lai arī Lolitas Verbickas meitenēm izdevās izcīnīt uzvaru pret Kuldīgu, ar to nepietika, lai pakāptos augstāk par 17. vietu.

Stiprāko grupā pārliecinošāko sniegumu no RVS komandām demonstrēja Viktorijas Korbutas trenētās meitenes, kas piekāpās tikai Limbažniecēm un izcīnīja augsto otro vietu.  Janas Lielmanes/Andra Vitauta Kļaviņa komandai divas uzvaras, viens zaudējums un viens neizšķirts, kas summā deva 5. vietu.