Īsi pirms vecgada vakara trenere Svetlana Cepurīte 29.decembrī ar 3 komandām (divām 2009./2010. gada komandām un vienu 2003./2004. gadā dzimušu meiteņu komandu) un trenere Viktorija Korbuta 30.decembrī ar 2006./2007. gadā dzimušu meiteņu komandu devās uz Jonavu, lai aizvadītu 2021. gada noslēdzošo turnīru.

Turnīrs tika spēlēts līdz 2 setu uzvarai, neizšķirta rezultāta gadījumā izspēlēts tika 3.sets. Katrs sets izņemot trešo tika spēlēts līdz 25 punktiem, bez divu punktu pārsvara. Trešais sets līdz 15 punktiem bez divu punktu pārsvara.

Viktorijas Korbutas komanda U-16 vecumgrupā izcīnīja zelta medaļas.

Treneres komentārs “Apakšgrupā pretī stājās Jonava KKSC 2 komanda un SM Tauras komanda, abas spēles uzvarējām 2-0, šeit gan jāsaka, ka nedaudz palīdzēja sacensību nolikums, kas paredzēja, ka nav divu punktu pārsvars, otrās spēles otro setu pabeidzām ar rezultātu 25:24 mums par labu. Uzvara abās spēlēs ļāva iekļūt pusfinālā, kur pretī stājās Druskininku SC komanda, kura rādīja sevi ar ļoti labu aizsardzību un labu servi. Pretinieču stabilā spēle noveda pie tā, ka uzvarētājs tika noskaidrots 3.setā, meitenes pašas mazāk kļūdījās un izcīnīja pelnītu uzvaru. Arī fināls nebija garlaicīgs, nācās 3 setos spēkoties ar Jonavas komandu. Pirmo setu zaudējām bijām iedzinējos, pašas daudz kļūdījāmies servēs, vismaz pieļāvām 8 kļūdas, pēc pirmā zaudēta seta, pārtraukumā paspējām izrunāt kļūdas un nomierināties, saņemties, kas arī palīdzēja gūt uzvaru otrajā setā. Ar šādu emocionālo pacēlumu iesākām trešo setu un cīnījāmies kā lauvas un izcīnījām zeltu. Esmu gandarīta par uzvaru, ka meitenes nepadevās, kad negāja spēle. Zelts gada noslēgumā gan meitenēm, gan man lieliska dāvana.”

Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīta Patrīcija Aizbalte.

Svetlanas Cepurītes 2009./2010. gadā dzimušo meiteņu 1 komanda izcīnīja 2.vietu. Šajā pašā gadā dzimušo meiteņu 2 komanda izcīnīja 3.vietu, bet 2003./2004. gadā dzimušo meiteņu komanda izcīnīja 3.vietu.

Par labāko spēlētāju 2003./2004. gada komandā tika atzīta Anna Cepurīte.

Komandām tika pasniegtas Ziemassvētku medaļas un kausi. Katras komandas labākie spēlētāji tika apbalvoti ar Jonavas kultūras un sporta centra sagādātajām balvām.