Vakar 01.08 noslēdzās jau ceturtā šīs vasaras nometne Mikasiņš, kas no 21.07.-01.08 norisinājās Neretā. Nometnē piedalījās Viktorijas Korbutas, Natālijas Deveikusas, Olgas Bogdanovas audzēknes un Jorena Janišona audzēkņi. Nometnes dalībnieki aktīvi pilnveidoja volejbola prasmes, katru dienu cītīgi strādājot divos treniņos, uzlabojot tehnisko, taktisko un fizisko sagatavotību. Ārpus treniņu procesa, lai nedaudz atpūstos no volejbola, dalībnieki izpēlēja "UNO" turnīru, piedalījās orientēšanās sacenībās pa nometnes teritoriju, aktīvi sekoja līdzi Olimpiskajām spēlēm Tokijā, kā arī kopā skatījās filmas. Treneris Jorens Janišonis saviem audzēkņiem novadīja lielisku saliedēšanās pasākumu, kura laikā audzēkņiem bija jādarbojas komandā, jādomā un jakomunicē savā starpā, lai izpildītu uzdevumus. Neizpalika arī volejbola turnīri, kuros dalībnieki aktīvi piedalījās un cīnījās par balvām.

Trenera Jorena Janišona komentārs " Šajā nometnē iemācījāmies strādāt gudri un kvalitatīvi, nevis daudz un smagi, par to jāsaka paldies fiziskās sagatavotības trenerim Edgaram Eriņam. Neko sliktu nevar teikt, jaunieši bija motivēti un nometni aizvadījām bez lieliem kritumiem. Tas ko šī nometne mums iemācīja, ka viss ir iespējams! Paldies Rīgas Volejbola skola par atbalstu.

Treneres Viktorijas Korbutas komentārs " Meitenes aktīvi un ar prieku piedalījās treniņu procesā, strādājām pie individuālās un komandas tehnikas, kā arī uzlabojām komandas mikroklimatu. Sapratu, kā komanda izskatās kopumā un pie kā vēl jāstrādā. Nometnei izvirzītie uzdevumi tika izpildīti un mērķi sasniegti. Paldies visām meitnēm par darbu nometnē.

Bildes no nometnes meklē skolas Facebook kontā.

Šodien sākās šīs vasaras otrā nometne Koknesē Vanaga lidojums 2 uz kuru devās Janas Lielmanes un Andra Vitauta Kļaviņa audzēknes.