Vakar noslēdzās otrā šīs vasaras nometne Vanaga lidojums 1 Koknesē, kas norisinājās no 12.07. līdz 23.07. Nometnē piedalījās 40 Rīgas Volejbola skolas audzēkņi, kas trenējās pie Gata Vanaga, Jāņa Ivanova, Māra Vensberga. Šajā nometnē piedalījās tikai zēnu komandas.

Nometnes vadītāja Gata Vanaga komentārs “Nometne Vanaga lidojums 1 norisinājās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas un Kokneses sporta centra teritorijā. Nometnē piedalījās Māra Vensberga, Jāņa Ivanova un Gata Vanaga audzēkņi. Tika strādāts gan pie fiziskās, gan pie tehniskās sagatavotības. Neskatoties uz karstumu treniņi norisinājās ne tikai sporta zālē, bet arī stadionā un pludmales volejbola laukumos. Norisinājās arī pludmales volejbola turnīri un ik vakara pelde peldbaseinā. Audzēkņiem bija iespēja arī satikt un aprunāties ar Latvijas rekordistu trīssoļlēkšana Māri Bruziku.”

Šodien noslēdzas nometne "Setiņš" Limbažos, un jau 27.07. sāksies šogad treša Limbažu nometne ar nosaukumu Vasaras sets. Seko līdzi un uzzini, kā audzēkņiem un treneriem sokās nometnēs.