Vakar, 11.07 noslēdzās pirmā šīs vasaras nometne "Volejbola pasaule 1" Limbažos. 2 nedēļu garumā jaunie volejbolisti strādāja pie savas fiziskās, tehnikās un taktiskās sagatavotības. Treniņos lija sviedri, volejbolisti bija noilgojušies pēc zāles treniņiem un tajos strādāja ar pilnu atdevi, arī fiziskajos treniņos audzēkņi cītīgi strādāja, lai sagatavotos jaunajai sezonai.

Šajā nometnē piedalījās 70 Rīgas Volejbola skolas audzēkņi no 5 dažādām treniņgrupām:

V.Korbutas MT-6 grupa (meitenes)

V.Korbutas MT-2 grupa (meitenes)

J.Ivanova MT-6 grupa (meitenes)

V.Zatjuļepinas MT-2 (meitenes)

V.Zatjuļepinas MT-2 (puiši)

Trenera Jāņa Ivanova komentārs "Limbažu nometni noslēdzam ar pozitīvām emocijām. Pēc ilga pārtraukuma varējām kopā aizvadīt zāles treniņus. Nebijam pilnā sastāvā, bet cerams uz pēdējo nometni būsim. Ļoti daudz enerģijas un spēkus meitenes atstāja svaru zālē un fiziskajos treniņos. Zāles treniņos sākumā centāmies atsvaidzināt tehniskās iemaņas un pēc tam jau slīpēt taktiskās nianses. Ar lielo karstumu arī tikām veiksmīgi galā un esmu ļoti priecīgs par meiteņu atstāto enerģiju un emocijam treniņos. Paldies arī kolēģiem no nometnes un visiem darbiniekiem."

Treneres Vladislavas Zatjuļepinas komentārs " Pēc tik ilga pārtraukuma bērni bija priecīgi atgriezties pie treniņu procesā zālē. Cītīgi strādājot visas divās nedēļas izdevās atcerēties un uzlabot tehniskos elementus. Laikā apstākļi lutināja, kas ļāva arī aktīvi darboties pie vispusīgas fiziskās sagatavotības ārā. Izdevās gan produktīvi  strādāt,gan jautri atpūsties. Visiem paldies par cītīgu darbu!"

Paldies nometnes personālam par ieguldīto laiku un darbu, kā arī paldies visiem nometnes dalībniekiem par izturību un atdevi treniņos.