Tiek, kas pie mums bijuši pēdējā laikā noteikti jau pamanījuši skolas vizuālās pārvērtības, bet ja Tev nav sanācis būt pie mums, iespējams būsi pārsteigts ieraugot "veco Auroras" sporta kompleksu. Šobrīd ir noslēgusies skolas renovācijas 1. kārta un no pelēcīgās un nepievilcīgās ēkas palikušas tikai atmiņas, skola ieguvusi skaistu krāsainu un savam profilam daudz atbilstošāku izskatu.

Izmaiņas nav tikai vizuālas, pēc veco logu nomaiņas un sienu siltināšanas gan administratīvajās telpās, gan sporta zālē kļuvis daudz siltāk un patīkamāk. Iestājoties siltākam laikam tiks turpināti apzaļumošanas darbi, kā arī tiks pabeigti siltināšanas darbi atlikušajai sporta kompleksa daļai, kas atrodas tuvāk veikalam Rimī.

Vislielākās pārmaiņas skārušas skolas fasādi, kuru tagad rotā skaistas un krāsainas volejbola bumbas.

Nelielas, bet pietiekami pamanāmas pārmaiņas skārušas arī sporta zāli, vecos, leģendām apvītos aizkarus nomainījuši jauni un skaisti logi.