Vakar noslēdzās viena no pēdējām vasaras nometnēm Volejbola pasaule 2, Limbažos, kas norisinājās no 09.08-22.08. 2 nedēļas nometnē ir liels izaicinājums, tomēr nometnes dalībnieki parādīja, ka ir spēcīgi un izturīgi. Nometnes noslēdzošajā dienā daudzi atzina, ka mājās negrib braukt un varētu vēl kādu nedēļu palikt un trenēties.

Nometnē dienā tika aizvadīti 2 treniņi, viens zāles treniņš, otrs fiziskās sagatavotības treniņš, trenažieru zālē vai ārā. Nometnes laikā tika izspēlētās vairākas draudzības spēles starp Jāņa Ivanova, Svetlanas Cepurītes un Viktorijas Korbutas audzēknēm. Tika aizvadīts arī servju konkurss un apakšējo piespēļu konkurss, kurā dalībnieki individuāli cīnījās par balvām. Mazākie dalībnieki izspēlēja 1 pret 1 turnīru un tautas bumbas turnīru. Tika rīkoti arī iekšējie turnīri, Jorena Janišona puiši izspēlēja 1 pret 1 turnīru un Svetlanas Cepurītes meitenes izspēlēja 2 pret 2 turnīru. Starp Viktorijas Korbutas audzēknēm tika noskaidrotas stiprākās pludmales volejbola spēlētājas, kā arī Queen of Limbaži klasiskajā volejbolā.

Ārpus treniņu procesa un draudzības spēlēm, dalībnieki piedalījās stafetēs, mācījās sadarboties komandā, lai kopīgi sasniegtu rezultātu. Mazākie audzēkņi piedalījās frizūru konkursā, veidoja Tik-Tok dejošanas priekšnesumu, zīmēja, iepazina viena otru caur dažādām rotaļām un spēlēm. Lielākie nometnes dalībnieki gatavoja priekšnesumus popielai, izspēlēja  “UNO” turnīru, palīdzēja mazākajiem sagatavoties frizūru konkursam.

Trenera Jorena Janišona komentārs “Uz Limbažiem devos ar savu jaunāko grupu, kuriem tā bija pirmā nometne. Interesanta pieredze gan viņiem, gan man pašam! Aug spēcīgi jaunieši, jāturpina ar viņiem strādāt. Paldies mūsu kolektīvam un audzēkņu vecākiem par uzticību, ceru ka jaunajā sezonā būs iespēja parādīt, ko esam iemācījušies.”