12. oktobrī savu pirmo mājas spēli Baltijas līgā sievietēm aizvadīja Rīgas Volejbola skolas izlase treneru Andreja Odinokva un Pāvela Seļivanova vadībā. Ļoti spraigā piecu setu cīņā RVS komanda piekāpās TU/Bigbank komandai no Tartu.

Pēc spēles savu komentāru sniedza komandas galvenais treneris Andrejs Odinokovs:

"Pirmā seta vidū bijām stabilā vadībā, bet pēc tam zaudējām koncentrāciju, pieļāvām divas kļūdas pavisam parastās epizodēs, tomēr setu spējām uzvarēt ar rezultātu 25:21. Otrajā un trešajā setā Bigbank komanda labi servēja, bet mūsu serve nebija tik stabila, kaut arī spēles statistika rāda, ka servējām līdzīgi. Ceturtajā setā parādījām raksturu, grūtās epizodēs nepieļāvām kļūdas un neļāvām pretiniecēm iegūt vieglus punktus, kas nesa rezultātu - uzvara setā ar 25:20. Piekto setu iesākām ar agresīvu servi, taktiski pareizu bloku un aizsardzību, kas ļāva izvirzīties vadībā, bet vēlāk neuzņēmām divas pretinieču serves un pretinieces pārņēma iniciatīvu. Seta otrajā pusē zaudējām ar 8:12, izdevās dažas labas serves, bet nerealizēts uzbrukums ļāva pretiniecēm uzvarēt piektajā setā ar rezultātu 15:12.

Lielas pretenzijas pret spēlētājām nav, dažas meitenes nospēlēja tika labi, lai mēs uzvarētu, citas vienkārši ļoti labi. Bija prieks redzēt, ka grūtos brīžos mēs nospēlējām kā vienota komanda. Liels prieks par Terēzi Hrapāni, par to kā viņa trenējās un spēlē. Mūsu cēlāja Elza progresē ar katru spēli, ļoti labu spēli aizvadīja Laura Tiltiņa. Varēja redzēt, ka mūsu otra centrālā bloķētāja Lāsma Ozola ir izdarījusi pareizus secinājumus no iepriekšējām spēlēm. Visgrūtāk šajā spēlē bija ceturtās zonas uzbrucējām Kristīnei Kramēnai un Alisei Kjasilei, manuprāt viņas ar savu darbu tika galā labi un glāba komandu grūtos brīžos. No Martas Kamēlijas Levinskas un Elīnas Zvaigznes bija atkarīgs ļoti daudz, varbūt tas neļāva viņām atbrīvoties un nospēlēt uz 100%."

Nākošās Baltijas līgas spēles RVS meitenēm jau šajā nedēļas nogalē, kad komanda dosies izbraukumā uz Lietuvu, 19. oktobrī spēle pret Alytus, bet 20. oktobrī pret Kauņa/VDU.