Šajās brīvdienās RVS/LU komanda devās uz Tallinu, lai sāktu Optibet Baltijas līgas sezonu, pretiniekos stājās Audentes SG/NKL vienība un TalTech/Tradehouse komanda.

RVS/LU vs Audentes SG/NK 3:1(18:25, 26:24, 26:24, 25:15).

Rezultatīvākās spēlētājas :

#10 Kristīne Kramēna 18 punkti.
#15 Līva Ēbere 9 punkti.
#8 Katrīna Paula Krustkalne 7 punkti.
#17 Junora Vagele 6 punkti.

RVS/LU vs Taltech/Tradehouse 1:3 (21:25, 24:26, 25:22, 20:25).

#10 Kristīne Kramēna 21 punkts.
#15 Līva Ēbere 13 punkti.
#22 Megija Dambrehte 8 punkti.
#8 Katrīna Paula Krustkalne un #17 Junora Vagele 6 punkti.

Galvenā trenera Daniele Mario Capriotti komentārs: "Spēle pret Audentes SG/NK komandu varu nosaukt kā dīvainu spēli. Man šis ir Baltijas līgas atklāšanas periods, jāsaprot kāds ir Baltijas līgā spēlējošo komandu līmenis. Šajā spēle nospēlējām sliktāk spēles sākumā. Spēlē redzēju, ko ļoti labu otrajā setā tikām arā no grūtas situācijas setu uzvarot ar 26:24. Mēs spējām uzvarēt ļoti svarīgu spēli un meitenes sajuta savu spēku un saprata uz ko ir spējīgas. Spēle pret Taltech/Tradehouse mēs zinājām, ka šajā sezonā viņas ir stiprākas nekā pagājušajā. Šodienas spēle bija laba spēle, mēs bijām ļoti tuvu. Varbūt, ja būtu uzvarējuši otro setu spēles iznākums būtu savādāks. Ceturtajā setā bija dažas epizodes, kur varējām nospēlēt veiksmīgāk, bet kopumā mēs nospēlējām ļoti labi un nepadevāmies bez cīņas un pakutinājām nervus pretiniecēm. Līdz nākamjām spēlē piestrādāsim pie piesegšanas aiz bloka un uzbrukuma. Kopumā labs sezonas sākums."

Nākamājās brīvdienās atkal dosimies ciemos pie kaimiņiem igauņiem, lai spēkotos ar TÜ/ Bigbank un Barrus/Voru VK komandām.