Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komanda rīt 1.aprīlī dosies sezonas noslēdzošajā izbraukumā – uz Optibet Latvijas čempionāta otro fināla spēli pret VK Jelgava komandu. Spēles sākums plkst. 18:00, Mātera iela 44A, Jelgava.

Galvenais treneris Daniele Mario Capriotti par spēli: “Mums jāturpina fokusēties uz bloka un aizsardzības sadarbību, ko visas sezonas laikā jau esam piekopuši. Kā arī jāsaprot, ko pretinieks dara savā laukuma pusē un jāspēlē pret savu pretinieku. Mums jābūt gataviem, ka šī būs gara spēle, ņemot vērā, ka Jelgavas komandai piemīt īpašība, mainīt sastāvu, nepazeminot līmeni laukumā. Kad mums iet labi mums jābūt gataviem, ka pretinieki veiks maiņas, kad pretiniecēm ies labi, mums jāsaprot, ka pretinieks var spēlēt labi un mums jāspēj noturēt bloku un aizsardzību, kas ļaus mums atgūties un panākt pretinieces. Šī noteikti būs ļoti interesanta spēle.”

Pirmajā Optibet Latvijas čempionāta fināla sērijas spēlē, RVS/LU savā laukumā, ar 3:0 (25:14, 25:19, 25:22) pārspēja VK Jelgava komandu.

Regulāro sezonu RVS/LU noslēdza 1.vietā ar 41 gūtu punktu 14 spēlēs un nevienu zaudējumu.

RVS/LU komanda aicina tevi apmeklēt spēli klātienē, iespējams sezonas noslēdzošajā spēlē. Gaidām tevi, Jelgavā!