Latvijas U-20 vīriešu volejbola izlase rīt uzsāk mācību/treniņu nometni, kas ilgs no 31. marta līdz 9. aprīlim, Ozolnieku sporta namā, galvenā trenera Laura Iecelnieka vadībā. Nometne paredzēta, lai gatavotos Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm, kas no 07.04-09.04 norisināsies Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā. Nometnē piedalās 4 Rīgas Volejbola skolas audzēkņi, Jānis Pallo, Jēkabs Bērziņš, Jānis Teikmanis, Kārlis Uģis Ābelītis.

Jānis Pallo, regulāro sezonu aizvadīja Rīgas Volejbola skolas izlasē, kā arī VK Biolars/Jelgava MSĢ komandas sastāvā ar ko Optibet Latvijas čempionātā vīriešiem izcīnīja 4.vietu. Jēkabs Bērziņš un Kārlis Uģis Ābelītis ikdienā mācās un trenējās Murjāņu Sporta ģimnāzijā, spēlē komandas VK Biolars/Jelgava MSĢ sastāvā, kuras kodolu veido Latvijas U20 izlases spēlētāji, kā arī spēlē OC Limbaži/MSĢ sastāvā ar ko Optibet Nacionālās līgas čempionātā izcīnīja 3.vietu. Jānis Teikmanis regulāro sezonu aizvadīja Rīgas Volejbola skolas izlases komandā, kā arī RTU/Robežsardze/Jūrmala komandā ar ko Optibet Latvijas čempionātā vīriešiem izcīnīja 2.vietu. Visi četri puiši Latvijas kausa izcīņā jauniešiem U-19 vecumgrupā, spēlējot RVS komandā, izcīnīja 2.vietu.

“Nometnei esmu diezgan labi sagatavojies, jo jau mēnesi trenējos pie izlases trenera. Šī mēneša laikā esmu diezgan labi iejuties komandā. Atmosfēra ir jautra, bet ar savu nopietnību treniņos. Režīms nometnes laikā būs 2 treniņi dienā un protams 3 ēdienreizes. Līdz šim mums pirms jaunā gada bija 4 dienu gara treniņnometne, un mēnesi pirms EČ treneris Iecelnieks jautāja vai es varētu pievienoties Murjāņu komandas treniņiem, kur trenējās U20 izlases kodols. Treniņos pārsvarā visu trenējam: bloku, uzbrukumu, servi, novietojumus izspēlējam. EČ kvalifikācija tuvojas un mazliet sāk parādīties uztraukums, bet tas ir mazs sīkums. Paklausīties mūziku, tas būtu mans pirms spēles rituāls, lai sagatavotos spēlei. Par pretiniekiem treneris ieminējās, ka pret čehiem būs sīva cīņa, jo čehi esot stipra komanda, bet mēs noteikti cīnīsimies un rādīsim labāko sniegumu,” gatavību nometnei un gaidāmajai EČ kvalifikācijai komentēja Jānis Pallo.

Paldies Rīgas Volejbola skolas treneriem Gatim Vanagam, Oskaram Aizporietim, bijušajam trenerim Aivaram Liniņam, kas ieguldījuši savu laiku un darbu, puišu izaugsmē uz izlasi.

Turēsim īkšķus par puišiem Latvijas U-20 izlasē.

Spēļu grafiks:
07.04. 16.00 Rumānija – Slovēnija