Aizvadītas skaistas un saulainas brīvdienas, nosvinēti valsts svētki, bet ne visi atpūtās un baudīja skaisto laiku, RVS audzēkņi vairākās vecuma grupās cīnījās par Latvijas jaunatnes čempionāta medaļām. Par visu pēc kārtas:

• U-19 zēni savas fināla spēles aizvadīja Cēsīs 3. un 4. maijā. 1. fināla grupā bija iekļuvušas 2 komandas no Daugavpils, Cēsis, Jēkabpils un 2 mūsu komandas - Olgas Bogdanovas un Jāņa Bomiņa / Aivara Liniņa vadītās komandas. 1. vietu šajā grupā izcīnīja Cēsu komanda, 2. vietu Daugavpils, bet Jāņa Bomiņa vadītā komanda izcīnīja bronzas medaļas. Olgas Bogdanovas trenētajiem zēniem nācās samierināties ar 5. vietu.
  • U-19 meitenes savas cīņas aizvadīja paralēli zēnu spēlēm, tikai šīs cīņas notika Daugavpilī. RVS finālā pārstāvēja Svetlanas Cepurītes un Natālijas Deveikusas / Kristīnes Tenes komandas, kuras spēkojās ar 2 Daugavpils komandām, Kuldīgu un Limbažu / Salacgrīvas komandu. 1. vietu izcīnīja Daugavpils, 2. vieta Kuldīgai, bet mūsu meitenēm tādi paši panākumi kā puišiem - 3. vieta Deveikusas / Tenes komandai un 5. vieta Cepurītes jaunajām volejbolistēm.
  • U-16 meitenes sacentās Rīgā 6. un 7. maijā. Labāko komandu pieciniekā iekļuva Daugavpils BJSS, Minusas VS un 3 komandas no Rīgas Volejbola skolas - Natālija Deveikusas, Normunds Lūsis un Andris Vitauts Kļaviņš / Jana Ļeļeva. Ļoti patīkami, ka mūsu meitenes pārējiem parādīja, kuras ir saimnieces Rīgā un ieņēma visu goda pjedestālu - 1. vieta Normunda Lūša komandai, 2. vieta Andra Vitauta Kļaviņa un Janas Ļeļevas trenētajām meitenēm, bet 3. vieta Natālijas Deveikusas trenētajai komandai.
  • U-15 zēni zēni sacentās Jēkabpilī 6. un 7. maijā. Rīgas Volejbola skolu fināla grupā pārstāvēja Gata Vanaga audzēkņi, kas sacentās ar vienaudžiem no Jēkabpils, Daugavpils, Kuldīgas un Liepājas. Arī šajā grupā mājinieki gribēja izmantot sava laukuma priekšrocības, bet viņiem tas neizdevās, jo Gata Vanaga audzēkņi spēlē par 1. vietu pārspēja Jēkabpils vienaudžus un triumfēja šajā grupā. 3. vietu šajā grupā izcīnīja Daugavpils BJSS komanda.

Sveicam visus RVS trenerus un audzēkņus ar izcīnītajiem panākumiem, kā arī vēlam veiksmi tiem, kam fināli vēl priekšā!