Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Trīs dienu garumā Rīgas Volejbola skolā norisinājās pārbaudes turnīrs "Sadraudzības kauss 2022" Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlasēm. Turnīrā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas: RVS Juniores, RVS/LU, RSU/MSĢ, Koll Volley, Latvijas Universitāte, Koll Volley 2, RSU/MSĢ 2, TK Kaunas ASU.Komandas tika sadalītas divās grupās, kur izspēlēja apļa turnīru. Spēlētājas un treneri varēja saprast kādā gatavības līmenī komandas ir jaunajai volejbola sezonai.  

Rezultāti 1.diena: 

RSU/MSĢ 2 vs Koll Volley 2 - 3:1 

RVS Juniores vs Latvijas Universitāte - 3:0 

RVS/LU vs Koll Volley - 2:3 

Rezultāti 2.diena: 

Latvijas Universitāte vs Koll Volley - 3:1 

RVS Juniores vs RSU/MSĢ 2 - 0:3 

RSU/MSĢ vs TK Kaunas ASU - 0:3 

Koll Volley vs TK Kaunas ASU - 0:3 

RVS/LU vs RSU/MSĢ - 3:2 

Rezultāti 3.diena: 

RVS Juniores vs Koll Volley 2 – 3:1 

Koll Volley vs RSU/MSĢ - 3:0 

RVS/LU vs TK Kaunas ASU – 2: 3 

LU vs RSU/MSĢ - 0: 3 

Tā kā šis bija sadraudzības turnīrs, tad uzvarētāji netika noskaidroti, katra komanda tika apbalvota ar Rīgas Volejbola skolas piemiņas balvām un garšīgajām Maxi Pizza Baloži picām.  

Paldies komandām par piedalīšanos, ceram, ka šis turnīrs jums bija noderīgs un vēlam veiksmi jaunajā volejbola sezonā. Thank you, teams for participating, we hope that this tournament was useful, and good luck in the new volleyball season. 

Turnīrs norisinājās Erasmus + projekta ievarots. Thank you Erasmus+ project “Ariadne” for supporting the tournament.