21.01.2016. Rīgas Volejbola skola organizēja pasākumu pagājušās sezonas labākajiem treneriem, jeb treneriem, kuri pagājušajā sezonā izcīnīja godalgotas vietas Latvijas Kausa izcīņā vai Jaunatnes čempionātā. Lai izrautu trenerus no ierastā ikdienas ritma, pasākumus notika tehniskās jaunrades centrā "Annas 2".

Pasākuma pirmajā daļā visi devās ekskursijā uz zinātnes centru "Tehnoannas pagrabi". Šeit, zinātnes centra darbinieku pavadībā, treneriem bija iespēja palūkoties uz zvaigznēm, piedalīties dažādos eksperimentos un pārbaudīt savu atjautību pildot dažādus uzdevumus. Lai arī visa pasākuma laikā treneri bija atsaucīgi un labprāt piedalījās dažādos izaicinājumos, īpaša jautrība sākās, kad tika dots uzdevums pilnīgā tumsā tikt cauri spoguļu labirintam.

Pasākuma otrajā daļā Rīgas Volejbola skolas direktore Gunta Paegle katram trenerim pasniedza pateicības rakstu par ieguldīto darbu, pēc tam visi kopā baudīja uzkodas un pasākums turpinājās ar neformālām sarunāt par volejbolu un citām tēmām.

Pagājušajā gadā godalgotas vietas Latvijas Kausa izcīņā vai Latvijas Jaunatnes čempionātā izcīnīja:
Jāņa Bomiņa, Andra Vitauta Kļaviņa, Svetalnas Cepurītes, Natālijas Deveikusas, Aivara Liniņa, Normunda Lūša, Gata Vanaga, Andreja Odinokova, Alisas Surakas un Viktorijas Korbutas trenētās komandas.