Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Vakar ar spēli pret VK Gulbeni RVS meiteņu izlase aizvadīja savu pēdējo spēli Latvijas čempionātā sievietēm regulārajā sezonā. Turnīrā kopā startēja 8 komandas – Jelgava/LLU, RVS, RSU/MVS, Mārupes SC, VK Gulbene, Murjāņu Sporta ģimnāzija, Latvijas Universitāte un  SK Babīte. Regulārajā sezonā katra komanda ar katru izspēlēja 2 spēles, jeb 14 spēles kopā. 14 aizvadītajās spēlēs RVS komanda izcīnīja 10 uzvaras un sakrāja 37 punktus, par 2 punktiem atpaliekot no tabulas līderēm Jelgava/LLU volejbolistēm. Zaudējumi divas reizes tika piedzīvoti tieši pret Jelgavu, kā arī pa reizei pret Murjāņu Sporta ģimnāziju un RSU/MVS.

RVS un Jelgava/LLU kā pirmo divu vietu ieguvējas automātiski kvalificējas “Final 4”, par atlikušajām divām vietām cīnīsies komandas, kas regulārajā sezonā ieņēma 3. – 6. vietu. “Final 4” pie sevis uzņems  Jelgavas komanda 28. un 29. martā, kad divu dienu garumā tiks sadalītas medaļas Latvijas čempionātā.

Vakardienas spēli pret VK Gulbene RVS meitenes iesāka ļoti pārliecinoši jau no pirmajām minūtēm kontrolēja spēles gaitu un dominēja praktiski visos spēles elementos, kas arī noveda pie likumsakarīgas uzvaras 3:0 (25:10, 25:20, 25:14). Ar 14 gūtiem punktiem izcēlās gan Marta Kamēlija Levinska, gan Katrīna Paula Krustkalne, 12 punktus pievienoja Vlada Pridatko, no kuriem 5 ar netveramu servi.

RVS komandai Latvijas čempionātā šobrīd pārtraukums līdz marta beigām, bet tas nenozīmē, ka varēs atpūsties, tieši pretēji, komandai jāgatavojas Baltijas līgas 1/4fināla spēlei pret Alytaus “Prekyba – Parama” komandu no Lietuvas. 1/2finālā iekļūs komanda, kura pirmā izcīnīs 2 uzvaras, pirmo uzvaru 15. februārī savā laukumā izcīnīja Lietuvas komanda. Atbildes spēle RVS sporta zālē 22. februārī plkst. 13:00, ja šajā spēlē tiks izcīnīta uzvara, trešā, izšķirošā spēle arī notiks RVS sporta zālē - 23. februārī plkst. 15:00.