Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

No 26.06.-07.07. Juanpilī norisinājās šīš vasaras pirmā nometne Cepurīte - 1, kuru vadīja Rīgas Volejbola skolas izglītības metodiķe Nikola Bērziņa Martinova. Nomentē piedalījās treneres Svetlanas Cepurītes audzēknes. Par nometnes pedagogiem strādāja treneri S.Cepurīte, O.Bogdanova, L.Verbicka, A.Cepurītis.

Nometnes vadītāja par padarīto nometnē: "Kopumā nometne bija izdevusies. Meitenes, kā katru gadu bija sadalītas komandās, šogad tēma bija “krāsas” un ar krāsas nosaukumam vajadzēja pielikt klāt jebkuru vārdu,  galvenais, lai komandas nosaukumā pieminēta krāsa. Jaunpili zinu maz tāmdēļ gribēju bērniem iedot kaut ko tādu, ko viņi vēl nebija darījuši, orientēšanās mežā. Bija iedoti apskates objekti pie kuriem jānofotogrāfejas un jāizskrien taka pēc iespējas ātrāk. Sanāca viss veiksmīgi, jo katrai komandai bija milzīgs adrenalīns pat tad kad tikai devās uz Jaunpils Kvatvarkalna takām. 
Stafetes un popiela noteikti ir nometnes spilgtākās atmiņas un jau kļuvusi kā tradīcija. Gaidījām no meitenēm lielāku izdomu popielā, inventāra izmantošanu, bet domāju, ka viss ar katru gadu uzlabosies, jo mēs visi mācāmies un gūstam pieredzi. Treniņus arī verojuun nometnes galvenais uzdevums trenerei Svetlanai bija vērsts uz vecākās grupas, saspēles izveidošanu, jo nākamsezon šīs volejbolistes spēlēs jau uz lielā laukuma. Glavenie uzdevumi bija pilnveidot saspēli gan kā komandai, gan ar cēlājiem, iemācīt zonas, kā pareizi mainīties, kur jāstāv uzbrukuma un serves brīdī."

Vakar sākās nometne Setiņš uz kuru devās tr. Normunda Lūša trenētās volejbolistes, turpretī šodien uz Koknesi, lai piedalītos nometnē Vanaga lidojums - 1 dodas M.Vensberga, J.Ivanova, G.Vanaga volejbolisti.