Arī šogad turpinām organizēt skolas čempionātu janākajām grupām. Vakar skolas čempionātu sezonu atklāja 2010. gadā dzimušas un jaunākas meitenes.

Spēlē norisinājās uz 16 x 8 metri liela laukuma, 4 pret 4. Tika spēlēti divi seti  līdz 15 punktiem.

Turnīrā dalībnieces bija Viktorijas Korbutas trenētās volejbolistes un Svetlanas Cepurītes trenētās volejbolistes.

Turnīrā pirmo vieta izcīnīja Svetlanas Cepurītes komanda, otrā vieta V.Korbutas 4.komandai, 3.vieta V. Korbutas 6.komandai. 1.-3. vietu izcīnijušās komandas tika apbalvotas ar medaļām. Bet pārējās komandas tika pie garšīgiem saldumiem.

Paldies visiem par dalību.

Skolas čempionātu organizējam ar mērķi jaunajiem volejbolistiem un volejbolistēm gūt spēļu pieredzi un pārbaudīt treniņos apgūtās prasmes volejbola laukumā.

Nākamais skolas čempionāties 17. novembrī 2010. Gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem.