Vakar, 15. oktobrī pirmo mājas spēli Optibet Baltijas līgā aizvadīja RVS/LU komanda, laukumā tiekoties ar RSU/MVS komandu. Lai gūtu uzvaru tika izspēlēti 4. seti un pārākas ar rezultātu 3:1 (30/32 25/14 25/22 25/16) bija RVS/LU dāmas.

Pirmais sets izrādījās visgarākais no visiem, abas komandas demonstrēja pašaizliedzīgu spēli aizsardzībā, neļaujot bumbai skart zemi līdz pēdējam brīdim. Punktu setam lika viesu komandas spēlētāja, bloķējot diagonāles spēlētājas Katrīnas Paulas Krustkalnes uzbrukumu. Seta noslēgumā rezultāts 32:30 viesu labā.

Otrajā setā pārliecinošu sniegumu uzbrukumā demonstrēja RVS/LU komandas kapteine Kristīne Kramēna gūstot 4 punktus uzbrukumā un 1 ar bloku, arī pirmajā tempā lieliski darbojās Lāsma Ozola un Terēze Hrapāne pievienojot vēl 5 punktus. RVS/LU spēja izrauties vadībā un noturēt pārliecinošu pārsvaru līdz seta beigām, to uzvarot ar 25:14. Izlīdzinot rezultātu pa setiem 1:1.

Trešo setu sparīgāk iesāka pretinieces, gūstot 3 punktus pēc kārtas, pie šāda rezultāta 0:3, galvenais treneris Andrejs Odinokovs pieprasīja pārtraukuma, kas nāca par labu, jo pēc tā lielisks uzbrukums Kristīnes Kramēnas izpildījumā. Tomēr arī turpmākajās izspēlēs veiksmīgākas pretinieces noturot +3, +4 pārsvaru, tomēr RVS/LU spēja to sadeldēt izlīdzinot rezultātu 16:16. Stabila serve, uzbrukums un bloks turpmākajās izspēlēs un sets RVS/LU kabatā 25:22.

Ceturto setu veiksmīgi iesāka RVS/LU spējot noturēt stabilu pārsvaru, kas deva iespēju laukumā nākt spēlētājām no rezervistu soliņa, lieliski spēlē ar 2 eisa servēm iesaistījās Anna Cepurīte. Laukumā devās arī saspēles vadītāja Arina Sosinoviča, kas demonstrēja lielisku saspēli ar pirmā tempa uzbrucēju Lāsmu Ozolu. Sets uzvarēts ar 25:16, un visa spēle ar 3:1.

Labākā spēlētāja RVS/LU komandā  #10 Kristīne Kramēna.

Labākā spēlētāja RSU/MVS komandā #8 Linda Šteinberga.

Kristīnes Kramēnas pēcspēles komentārs: “Šajā sezonā ļoti esam pielikušas fiziskajā sagatavotībā bija ļoti daudz fizisko treniņu, nesanāca liela spēļu pieredze, bet ļoti palīdzēja izbraukums uz Lietuvu un dalība Superkausā, tā kā esam sagatavojušās sezonai diez gan labi. Pirmajā setā nevarējām nokārtot bumbu līdz grīdai un pretinieces ļoti vilka aizsardzībā, bija ļoti līdzīga cīņa, tomēr nākamajos trīs setos mums tas izdevās labāk nekā pretiniecēm. Nākamā spēle jau svētdien pret Jelgavu rītā cerams būs atpūta, bet tā katru dienu trenējamies, gan jau būs video sapulces, paskatīsimies kā mēs spēlējam, kādas kļūdas, izanalizēsim un tad jau būsim gatavas."

Nākamā Optibet Baltijas līgas spēle, pret VK Jelgava, 17. oktobrī plkst. 12:00, Jelgavā.